پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت

متن پیام غلامحسین مظفری بدین شرح است :

هفته سلامت فرصت مغتنمی است برای تقدیر از زحمات مسئولانه و ایثارگری های تمامی دست اندرکاران حوزه سلامت کشور به ویژه پزشکان، پرستاران و همه زحمت کشان مراکز درمانی و بهداشتی جزیره کیش است که همواره برای ارتقاء سطح سلامت ساکنان و گردشگران و ارایه خدمات درمانی مطلوب با عشق و تعهد تلاش می کنند.

در روزهایی که بیماری کرونا ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی هموطنان را تحت تاثیر قرار داده است، پزشکان، پرستاران و تلاشگران صبور و مهربان عرصه بهداشت، درمان و سلامت جزیره کیش در خط مقدم مبارزه با همه گیرشدن و کنترل این بیماری ایستاده و ایثارگرانه برای نجات جان بیماران و حفظ سلامت مردم می کوشند.

تلاش مخلصانه ای که بی گمان در پیشگاه خداوند رحمان اجری عظیم و پاداشی بزرگ خواهد داشت.

ساکنان جزیره کیش نیز خاطره زحمات این طلایه داران عرصه سلامت را برای همیشه در قلب خود حفظ کرده و قدردان آنها خواهند بود. 

امید که در سایه الطاف پروردگارو به مدد همراهی و همدلی ارزشمند مردم با تلاشگران عرصه سلامت به زودی شاهد مهار کامل این بیماری در جهان و میهن اسلامی باشیم. 

با تبریک فرا رسیدن هفته سلامت به پزشکان، پرستاران، بهورزان و پرسنل خدوم بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش، مرکز توسعه سلامت و دیگر مراکز درمانی همچنین گرامیداشت خاطره مدافعان سلامت و ایثارگرانی که در راه خدمت به هموطنان و درمان بیماران در این شرایط سخت جان خود را فدا کردند، از پروردگار مهربان سلامت، سرافرازی و عزت همه فعالان عرصه سلامت کشور را خواهانم.

غلامحسین مظفری 

رییس هیات مدیره و مدیرعامل 

46

کد خبر 1379224

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =