بندهایی که بازیکنان را از پرسپولیس جدا می‌کند

مهر نوشت: برخی بازیکنان پرسپولیس می‌توانند با برآورده کردن شرط مالی خود در پایان فصل از این باشگاه جدا شده و به باشگاه‌های خارجی منتقل شوند.

باشگاه پرسپولیس در حالی بدون داشتن مدیرعامل به فعالیت خود در روزهای تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا ادامه می دهد که هر روز با چالشی تازه مواجه هستند.

سرخ‌ها که با محکومیت قطعی در پرونده‌های شکایت بازیکنان و مربیان خارجی پیشین خود دست و پنجه نرم می‌کنند با مشکل پرداخت قراردادهای فصل جاری اعضای این تیم نیز روبه‌رو شده اند. همین امر باعث نارضایتی بازیکنان پرسپولیس شده تا آنها به فکر جدایی از این باشگاه باشند. نکته جالب توجه بند فسخ یک‌طرفه قرارداد این بازیکنان در صورت داشتن پیشنهاد اروپایی است. شجاع خلیل‌زاده در صورت پرداخت ۲۰۰ هزار دلار می‌تواند پرسپولیس را به مقصد هر تیم خارجی دیگری ترک کند. مدافع پرسپولیس که برای فصل آینده نیز قرارداد دارد چنین بندی را قرار داده است تا هر وقت پیشنهادی بهتر پیدا کرد بتواند سرخ‌ها را ترک کند. مهدی ترابی نیز در صورتی که پیشنهاد اروپایی داشته باشد با پرداخت ۳۰ درصد از مبلغ آن می‌تواند رضایتنامه خود را دریافت کند. محمد انصاری، سیامک نعمتی و وحید امیری نیز چنین شرایطی را در قراردادهای خود قائل شدند تا بتوانند در تابستان سال جاری با داشتن پیشنهادات خارجی بهتر از پرسپولیس جدا شوند. همچنین بازیکنانی نظیر علی علیپور و بشار رسن نیز با توجه به اتمام قرارداد خود در پایان فصل جاری لیگ برتر، خواهند توانست بدون پرداخت پول از پرسپولیس جدا شده و به پیشنهادات خود فکر کنند.

256 251

کد خبر 1379455

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =