مردم ارس در همکاری با ستادملی کرونا خاطرات بی بدیل از خود به یادگار گذاشتند

رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت : مردم ارس در همیاری و همکاری با ستاد ملی کرونا خاطرات بی بدیل از خود به یادگار گذاشتند

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه ازاد ارس محسن  نریمان در دیدار با  اعضای هیات امنای پویش معیشت و سلامت ارس  ضمن تقدیر از  اقدامات مردم و خیرین ارس در همیاری و  همکاری با برنامه های ستاد ملی مبارزه با شیوع ویروس  کرونا  گفت : مردم  ارس در همیاری و همکاری با  برنامه های  ستاد ملی مبارزه با شیوع ویروس  کرونا  خاطرات بی بدیل از خود به یادگار گذاشتند.

نریمان  افزود: سوق دادن اقدامات خیرین  به سمت تامین نیازها و  زیر ساخت  های حوزه سلامت ، تهدیدهای ناشی از  کرونا را به فرصت تبدیل می کند.
وی افزود : سازمان منطقه آزاد ارس  در راستای تامین زیر ساخت های حوزه درمان منطقه  از  پیشنهاد تلاش  و دعوت از خیرین برای خرید و تامین  دستگاه  سی تی اسکن  برای بیمارستان ساجدی هادیشهر  توسط  پویش معیشت و سلامت ارس حمایت می کند.
گفتنی است در این نشست هریک از اعضای هیات امنای پویش معیشت و سلامت ارس گزارشی از فعالیت های انجام یافته توسط این پویش را  برای تامین معیشت و سلامت ارائه کردند.

46

کد خبر 1379478

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =