خطیر پاسخ حقیقی را داد/ برای مدیری و برنامه دورهمی متاسفم!

میزان نوشت: معاون سابق باشگاه استقلال به صحبت‌های علیرضا حقیقی در برنامه تلویزیونی دورهمی درباره درگیری‌اش با او واکنش نشان داد.

علی خطیر معاون سابق استقلال پس از پخش برنامه دورهمی، با اجرای مهران مدیری وحضور مهمانش علیرضا حقیقی به اتفاقاتی که در این برنامه افتاد و صحبت‌هایی که حقیقی درباره درگیری اش با او مطرح کرد واکنش نشان داد.

حقیقی در آن گفت‌وگو، درباره درگیری با خطیر و ماجرای کوبیدن کله‌اش به بینی خطیر در مجموعه ورزشی انقلاب به مهران مدیری مجری برنامه گفت که معاون پیشین استقلال به خانواده‌اش فحاشی کرده و به همین دلیل واکنش این دروازه‌بان فقط هُل دادن خطیر بوده است و البته نمی‌دانسته خطیر معاون باشگاه استقلال است.

خطیر در این باره گفت: برایم جالب است که آقای حقیقی پس از ماه‌ها دعوای حقوقی و حضور در کلانتری و بازداشت چند ساعته و احضار به دادسرا و دادگاه، به یکباره می‌گوید که فقط من را هل داده است و این اتفاق به دلیل فحاشی من به خانواده او بوده است. مهران مدیری درباره سابقه بینی ترکاندن حقیقی و دعوای او با هم تیمی‌اش یعنی شیث رضایی و بعد با بنده سوال کرد، اما حقیقی به راحتی آب خوردن دروغ گفت. من بارها درباره آن درگیری صحبت کردم و لازم نمی‌بینم بیشتر از این حرف بزنم اما باید چند نکته را بیان کنم.

وی افزود: اولا که در مجموعه ورزشی انقلاب شهود، شهادت دادند که من به ایشان فحاشی نکرده‌ام و به هیچ یک از اعضای خانواده ایشان بی احترامی صورت نپذیرفته است. اصلا مگر ایشان فرصت داد که من حرف بزنم که بعد بخواهم فحش بدهم؟ در عرض کمتر از یک ثانیه به صورت من مشت کوبید و بینی من از شش جا شکست. پزشکان متخصص در بیمارستان و پزشکی قانونی می‌گفتند که امکان داشت من از شدت ضربه، دچار آسیب مغزی شوم. متاسفم که ایشان برای تبرئه دروغ خود، از مادر و خانواده نام می‌برد و شأن و منزلت مقام مادر را زیر سوال می‌برد.

خطیر خطاب به حقیقی ادامه داد: شما پس از شکایت من، بازداشت شدی و ساعت‌ها در بازداشتگاه بودی. لطف قاضی کشیک و جور کردن پول وثیقه از فرودگاه امام، باعث شد شب را در بازداشتگاه به صبح نرسانی. بعد به اتهام توهین به خانواده‌ات از من شکایت کردی که در نهایت من تبرئه شدم. شما به پرداخت ۵۰ میلیون تومان دیه به من محکوم شدی و قاضی علیه‌ات حکم داده و جرمت هم در دادسرا و هم در دادگاه اثبات شده؛ پس چرا روی آنتن تلویزیون دروغ می‌گویی و ادعا می‌کنی که من را هل داده‌ای؟ همان روز قاضی دادگاه هم به شما گفت چه کسی با هل دادن، بینی‌اش از شش جا می‌شکند و خطر ضربه مغزی تهدیدش می‌کند؟ حداقل کمی در دروغگویی تامل می‌کردی؛ چون اگر شما شخصی را هل دهید، از پشت سر به زمین می‌خورد و امکان شکستن بینی وجود ندارد؟! تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب شما را پیگیری حقوقی می‌کنم.

او گفت: همین بس که من از اتهاماتی که به دروغ وارد کردی تبرئه شده ام. حتی مربی‌ات که آن‌روز در صحنه حضور داشت حاضر نشد شهادت دهد که بنده به شما و خانواده‌ات توهین کردم. اما تو انسان دروغگو محکوم شده‌ای و تازه به دادگاه تجدیدنظر هم اعتراض کردی که همین رأی که به نظرم باید سنگین‌تر هم می‌بود، کمتر شود. به زودی دادگاه تجدیدنظر هم تشکیل می‌شود. یک نکته مهم دیگر هم هست: تو اینقدر ضعیف‌النفس هستی که از باشگاه پرسپولیس مایه می‌گذاری و نام این تیم را وسط می‌کشی تا از آن به بهانه ضربه‌ای که به بینی من زدی، ماجرا را استقلالی- پرسپولیسی کنی. در حالی‌که من در یک سالی که در استقلال بودم، هیچ‌وقت به تیم رقیب توهین نکردم و برای این تیم احترام قائل بودم و در باشگاه و تیم پرسپولیس دوستان خوبی دارم.

بیشتر بخوانید: سعادتمند همه را ناامید کرد

وی در ادامه گفت: مدت‌ها این گله در دلم مانده بود. برای علیرضا اسدی مدیرعامل سابق نساجی مازندران متاسفم که داعیه اخلاق‌گرایی و پایبندی به مکتب پرویز دهداری را دارد، اما با وجود این همه دروازبان خوب و بااخلاق در فوتبال کشور چنین بازیکن بی‌اخلاقی را برای تیمی که هواداران و مردمان شهرش، که اتفاقاً زادگاه من است، به معرفت و اخلاق شهره هستند استخدام کرده است.

خطیر خطاب به مهران مدیری هم گفت: برای برنامه دورهمی خالی از محتوا و ترویج‌دهنده فرهنگ خشونت و بی‌شعوری متاسفم که چنین شخص بی اخلاقی را به برنامه دعوت می‌کند. هرچند که مدت‌ها است در نحوه انتخاب و حضور مهمانان در این برنامه شایعات فراوان و ناگواری وجود دارد. دوم اینکه آقای مدیری آیا از نگاه شما کوبیدن بینی شخصی و ضرب و جرح وی آن‌قدر سوژه‌ی قشنگی است که بجای گوشزد به مهمان بی‌شرم‌تان طوری طنزگونه این سوال را مطرح می‌کنید که بینندگان حاضر در استودیو برای دماغ ترکاندن دست بزنند و بخندند؟ حال آن‌که می‌توانستید با تذکری این فرهنگ را به میلیون‌ها افرادی که بیننده‌ی برنامه‌ی شما هستند اشاعه نمایید که عذرخواهی به خاطر خشونت نماد شعور و ادب است و نه نشانه‌ی شکستن غرور. بی شک شما در برنامه‌ی دیشب خود می‌توانستید موجب همدلی و دوستی در جامعه و ایجاد فرهنگ صلح و سازش شوید. برعکس نه تنها از این تریبونی که در اختیار دارید به درستی استفاده نکردید بلکه این‌طور القا شد که هرکسی که زور بیشتری دارد و از نام و رسمی در جامعه بر خوردار است و به قول خودشان سلبریتی است می‌تواند به هر فرد دیگری حمله کند ولو اینکه موجب جراحت یا حتی مرگ وی شود. یا حتی در اتفاق چند روز گذشته موجب تحقیر پاکبان محترم گردد و شما با آن ساعتی شاد باشید و بخندید.

آقای مدیری آیا از نگاه شما کوبیدن بینی شخصی و ضرب و جرح وی آن‌قدر سوژه‌ی قشنگی است که بجای گوشزد به مهمان بی‌شرم‌تان طوری طنزگونه این سوال را مطرح می‌کنید که بینندگان حاضر در استودیو برای دماغ ترکاندن دست بزنند و بخندند؟

معاون پیشین باشگاه استقلال اضافه کرد: آقای مدیری عزیز؛ هر کدام از کسانی که برای مهمان برنامه‌ات دست می‌زدند، می‌توانستند یکی از قربانیان حمله او با کله به بینی باشند. در ضمن اگر شخصی بر صورت عزیز شما بکوبد و وی را مجروح نماید آیا باز هم شما او را به دورهمی دعوت می‌کنید و از او می‌خواهید خلاصه داستان قلدری خود را تعریف کند تا همه‌ مردم ایران با هم بخندند؟ اگر این‌ها الگو جامعه و جوانان هستند اگر این‌ها سلبریتی هستند پس تختی و امثال تختی که بودند؟

او ادامه داد: دوست نامحترم، در اوج وقاحت خودت را به ناصر حجازی می‌چسبانی، شرم نمی‌کنی برای اینکه خودت را در نظر افکار عمومی و در جایگاه قانون تبرئه کنی. از مادرت و هواداران پرسپولیس به دروغ مایه می‌گذاری؟ حداقل مثل یک مرد می‌آمدی و می‌گفتی من این کار کردم، اشتباه کردم و معذرت می‌خواهم. اصلا معذرت هم نمی‌خواهم ولی این وجود را دارم که پای اشتباه خودم بایستم. مطمئنا اگر جریمه قانون کفایت این ظلم و این عمل اشتباه شما را ندهد، خیلی زود کائنات جواب این عمل شما را خواهد داد و آن زمان خیلی دیر نخواهد بود.

معاون سابق استقلال در پایان گفت: من واقعا برای صداوسیما متاسفم. در آستانه ماه خدا، ترویج خشونت، تمسخر دیگران و دروغ گفتن سرلوحه یک برنامه لوده و بی‌محتوا شده است. حالا هم دروغ‌ها و تشویش‌ها و نشر اکاذیب مهمان برنامه را پیگیری حقوقی می‌کنم و مثل شکایت قبلی‌ کوتاه نمی‌آیم.

255 41

کد خبر 1380559

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 21
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۵:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۵
  0 0
  از صدا و سیمایی که پول حرف اول را در آن می زند و مهران مدیری جز این انتظاری نیست.
 • هالو IR ۱۵:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۵
  0 0
  شما از یک آدم پول پرست و عاشق زراندوزی که برای کسب درآمد و استمرار دسترسی به آنتن صدا و سیما به هر ژانگولر بازی دست می زند و ملتی که به هر بی اخلاقی هم می خندند و کف می زنند چه انتظاری داری ؟
 • IR ۱۶:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۵
  0 0
  حقیقی خیلی بی ادبه کلا حتی با مهران مدیری هم درست صحبت نمیگرد من که خیلی بدم اومد
 • sam IR ۱۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۵
  0 0
  شماخودتونو ناراحت نکنید،
 • عیسی IR ۱۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۵
  0 0
  با نظر آقای خطیر کاملاً موافقم. یعنی این مملکت قحط الرجال شده که کسی که پرونده قضایی داره و به بی ادبی و گستاخی معروف هست به برنامه دورهمی دعوت شود!!؟ آقای مدیری شما با این همه ادعا دیگه چرا !!! مثلاً چی میخواستید به مردم منتقل کنید؟ بزن بهادری رو استااااد؟!
 • IR ۲۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۵
  0 3
  خطیر دروغ نگو تابلوعه دروغ میگی
 • IR ۲۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۵
  0 0
  منتظریم ببینیم قوه ی قضائیه رای درست را اعلام می کند یا تحت تاثیر نام سلبریتی قرار گرفته و رای را می شکند؟
 • رکسانا IR ۲۱:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۵
  0 0
  بنده علیرضا حقیقی را می شناسم او شخصی کاملا دو رو و معلولیتی از برنامه دور همی و آقای مدیری واقعا متاسفم...
 • مجید IR ۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۵
  0 0
  چقدر اقده کرده بود آقایی خطیری حالا 50میلیون بگیر برو خانه با یه مشت 50تومان آورده داشته چرا ناراحتی
 • مهرداد IR ۲۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۵
  5 0
  کسی که در مکتب لات و لوتی عبده پرورش یافته باشه، انتظاری غیر از این ازش نمیره! از این قبیل افراد کم نداشته مکتب هوچی گری عبده!
 • IR ۰۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۶
  0 0
  چرا نظرمو منتشر نکردید. گفتم این اقا خالی میبنده
 • فریبا IR ۰۵:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۶
  0 0
  شماهم زیاد دارید بههمه گبر میدهید مدیری وصداوسیما به اونا چه مربوطخ اونم جوون بوده خواست بگه قضیه چیز مهمی نیست که بد آموزی نداشته لاشه
 • علی IR ۱۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۶
  0 0
  به شخصه بنده مهران مدیری را دوست دارم و خاطرات زیادی با فیلم های ایشان دارم اما این گونه تخریب کردن افراد و ترویج فرهنگ وحشی گری ایشون رو نمیپسندم
 • IR ۱۷:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
  0 0
  دنت فالو می!
 • IR ۱۷:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
  0 0
  ای داد بیداد
 • IR ۱۷:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
  0 0
  حال که دیوانه شدم می روی
 • IR ۱۷:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
  0 0
  همینه که هست ظاهرا
 • IR ۱۷:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
  0 0
  در این مورد راست گفته
 • IR ۱۷:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
  0 0
  برای چی گفتی این طوریه. من نمی خوام
 • IR ۱۷:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
  1 0
  خخخخخخخخخ
 • IR ۱۷:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
  0 0
  که چی