واکنش مشاور رهبر انقلاب به پرتاب موفق نخستین ماهواره نظامی سپاه پاسداران

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی تأکید کرد: پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور، نشانه دیگری از اقتدار و عزم ایران اسلامی برای حفظ استقلال و توسعه کشور در گام دوم انقلاب محسوب گردد.

به گزارش خبرآنلاین، متن پیام ولایتی به این شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم 

پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور و قرار گرفتن آن بر مدار زمین که در سایه تلاش جوانان غیرتمند و دانشمندان حوزه فضایی کشورمان محقق گردیده را به محضر مقام معظم رهبری(مدظله )، ملت شریف و بزرگ ایران و غیورمردان سپاه انقلاب تبریک عرض می کنم.

این موفقیت عظیم، برگ زرین دیگری را بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دستیابی به توانمندی های علمی و نظامی و گام نهادن در مسیر رشد، توسعه و خوداتکایی کشور در عرصه های مختلف به نمایش گذارد تا در مقطع حساس کنونی در مقابله همزمان با شیوع ویروس کرونا و تحریم های یکجانبه و  ظالمانه آمریکا علیه ملت شریف ایران، نشانه دیگری از اقتدار و عزم ایران اسلامی برای حفظ استقلال و توسعه کشور در گام دوم انقلاب محسوب گردد.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ایثارگران و سرداران سرافراز ایران اسلامی به ویژه سردار شهید طهرانی مقدم و سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، بار دیگر این دستاورد بزرگ را تبریک عرض می کنم و بی تردید جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته مسیر استقلال، توسعه، پیشرفت و اقتدار خود را علیرغم همه دشمنی ها و توطئه ها به پیش خواهد برد. ان شاءالله

2727

کد خبر 1380626

برچسب‌ها