مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان: محکومیت ۳۱ میلیارد ریالی متخلفان در همدان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: در طی یک ماه گذشته، ۶۷۷ فقره پرونده در تعزیرات حکومتی همدان رسیدگی و متخلفان به ۳۱ میلیارد ریالی جریمه نقدی محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در همدان ؛ علیرضا حسن پور در جمع خبرنگاران از ورود ۶۷۷ فقره پرونده به تعزیرات حکومتی همدان و محکومیت ۳۱ میلیارد ریالی متخلفان طی یک ماه گذشته خبر داد و گفت: 
این پرونده‌ها در خصوص تخلفات کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت، دارو و درمان تشکیل شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان خاطرنشان کرد: طی یک ماه نخست سالجاری تعداد ۶۷۷ فقره پرونده شامل ۵۳۵ فقره در بخش کالا و خدمات، ۵۳ فقره قاچاق کالا و ارز و ۸۹ فقره پرونده بهداشت، دارو و درمان در تعزیرات حکومتی استان همدان تشکیل شد.

وی افزود: در حوزه کالا و خدمات ۷۶ درصد، در حوزه قاچاق کالا و ارز ۹۶ درصد و در حوزه بهداشت، دارو و درمان ۱۰۰ درصد پرونده‌ها رسیدگی و مختومه شده و متخلفان در مجموع به پرداخت مبلغ ۳۱ میلیارد و ۸۸۵ میلیون و ۴۴۴ هزار و ۲۷۶ ریال محکوم شده‌اند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان اضافه کرد:
در طرح مقابله با کرونا که از اسفند ماه سال گذشته آغاز شده، ۸۵۵ واحد مرتبط شامل داروخانه، تجهیزات پزشکی، عطاری، لوازم ساختمانی، توسط ۱۹۰ اکیپ استان بازرسی و ۲۵۰ فقره پرونده تخلف با محکومیت ۲ میلیارد و ۱۸۵ میلیون و ۲۰۲ هزار و ۳۷۵ ریال تشکیل شده است.

وی گفت: علاوه بر پلمب ۶ واحد متخلف تاکنون ۲۵۵ هزار و ۴۳۰ عدد دستکش، ۱۲ هزار و ۶۵۰ عدد ماسک، ۲۱۷ لیتر الکل و مواد ضدعفونی و ۲۳ هزار و ۱۵۷ عدد انواع ژل و اسپری ضد عفونی کشف و تحویل دانشگاه علوم پزشکی همدان شده است.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1381220

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =