جابه‌جایی بیش از ۱۹۷ هزار تن کالا در استان اردبیل

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۱۹۷ هزار و ۷۶۸ تن کالا و بار در استان جابه‌جا شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، علی رحمتی در جریان بازدید از شهرک حمل‌ونقل اردبیل اظهار کرد: از ابتدای سال‌ ۹۹ تاکنون ۱۹۷ هزار و ۷۶۸ تن کالا و بار در استان اردبیل جابه‌جا و در طول فروردین‌ماه نیز ۱۲ هزار و ۷۷۰ برگ بارنامه صادر شده است.

وی افزود: وضعیت حمل‌ونقل کالا و بار در استان کاملاً عادی و روان بوده و حمل کالا و مایحتاج عمومی مردم اولویت اصلی راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل ادامه داد: باتوجه به شیوع ویروس کرونا، کلیه اقدامات لازم و پروتکل‌های بهداشتی به شرکت‌های حمل‌ونقل ابلاغ شده و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی نیز در حال اجرا است.

رحمتی بیان کرد: ۸۷ شرکت حمل‌ونقل کالا با بیش از ۷ هزار و ۷۸۹ دستگاه ناوگان باری و ۱۱ هزار راننده پرتلاش در بخش حمل‌ونقل کالای استان اردبیل فعالیت می‌کنند.

وی گفت: در قالب کمیسیون ماده ۱۲ نظارت ویژه‌ای بر عملکرد شرکت‌های حمل‌ونقل انجام می‌شود و از مردم، رانندگان و صاحبان کالا درخواست می‌شود هرگونه شکایت خود را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی به اداره کل راهداری استان اردبیل اطلاع دهند.

۴۶

کد خبر 1381315

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =