صدور ۲۳۸۹ مجوز صنعتی در استان سمنان با پیش بینی سرمایه گذاری بالغ بر ۱۲۱هزار میلیارد ریال

معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از صدور ۲۴۱۲ مجوز صنعتی در استان در یکسال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  استان سمنان ، فرامرز محبوبی با بیان اینکه در یکسال گذشته تعداد ۲۳۸۹ مجوز صنعتی در این استان صادر شده است افزود: ۱۹۷ واحد صنعتی در این استان پروانه بهره برداری و ۲۱۹۲ واحد نیز جواز تأسیس دریافت کرده اند.
معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ادامه داد: در این مدت واحدهای صنعتی استان با سرمایه‌گذاری حدود هفت هزار و پانصد میلیارد ریال پروانه بهره‌برداری دریافت کرده و مشغول به فعالیت شده‌اند که زمینه اشتغال حدود ۲۸۱۵ نفر را در استان فراهم آورده‌اند.
وی همچنین اضافه کرد: در یکسال گذشته برای واحدهای صنعتی که جواز تأسیس اخذ کرده اند سرمایه گذاری بالغ بر ۱۱۴هزار میلیارد ریال پیش بینی شده است که با تکمیل و راه اندازی و صدور پروانه بهره برداری برای این تعداد واحد زمینه اشتغال بیش از ۵۴ هزار نفر در استان ممکن خواهد شد.
فرامرز محبوبی با اشاره به وضع موجود در بخش صنعت استان سمنان اظهار داشت: تا کنون ۱۸۴۱ واحد صنعتی در استان دارای پروانه بهره برداری و مشغول به فعالیت هستند که با سرمایه گذاری حدود ۷۶هزار میلیارد ریال منجر به اشتغال بیش از ۶۸هزار و هشتصد نفر در استان شده اند.

46

کد خبر 1381344

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =