درخواست سپاهان از کمیته استیناف برای تکرار بازی با پرسپولیس

باشگاه خبرنگاران نوشت: سرپرست باشگاه سپاهان گفت:از اعضای کمیته استیناف درخواست دارم که با توجه به اینکه بازی سپاهان و پرسپولیس همواره از اهمیت خاصی برخوردار است یک فرصت دیگری بدهند که این دیدار در یک زمین بی طرف انجام شود.

منوچهر نیکفر سرپرست باشگاه سپاهان با اشاره به ارائه دفاعیات کامل در جلسه کمیته استیناف گفت: علاوه بر اینکه بازی پرسپولیس و سپاهان همواره از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است، این دیدار اولین بازی بود که بدون تماشاگر قرار بود در اصفهان برگزار شود.

منوچهر نیکفر افزود: بازی رفت سپاهان با پرسپولیس را با ۱۰۰ هزار تماشاگر بازی کرده بودیم و هواداران سپاهان انتظار داشتند که بازی برگشت با حضور ۵۰، ۶۰ هزار نفر در استادیوم نقش جهان برگزار شود، اما همان روز اعلام کردند که بازی بدون تماشاگر است و برخوردی که در محل اقامت تیم سپاهان رخ داد باعث شد این تیم با کمک نیروی انتظامی دیر به ورزشگاه برسد.

او گفت: از دادرس و سایر اعضای کمیته استیناف درخواست دارم که با توجه به اینکه بازی سپاهان و پرسپولیس همواره از اهمیت خاصی برخوردار است یک فرصت دیگری بدهند که این دیدار در یک زمین بی طرف انجام شود.
نیکفر با بیان اینکه بحث‌های حقوقی جای خود دارد، افزود: این بازی ۶ امتیازی است و اگر اجازه بدهند، این بازی انجام شود و نتایج فوتبال در زمین مسابقه مشخص شود.

256 43

کد خبر 1381500

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
  1 0
  چقد پررویین شما آخه! نیومدین تو زمین حالا با نهایت پررویی میگین تکرار بشه؟ اگه این دفعه پرسپولیس نیاد حاضرین بازم تکرار بشه؟!!
 • IR ۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
  1 0
  به این میگن غلط اضافی
 • IR ۲۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
  1 0
  دیر به ورزشگاه نرسیدید. به زمین نیامدید. رفتید توی رختکن پنهان شدید. تخم دوزرده کرده اید که برنامه ورزش مملکت را به هم زده اید حالا می خواهید بازی تکرار شود؟
 • هاشمی IR ۲۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
  1 0
  باید از سپاهان کسر امتیاز بشه تا دیگه قانون گریزی نکنه.... تفاوت تیم های ایرانی با تیم های عربی باید مشخص بشه. به جای تابش ، امیر قلعه نوعی باید استعفاء میداد ... تابش تاریخ سپاهان هست.. خیانت قلعه نوعی به سپاهان پنهان نخواهد ماند...
 • IR ۱۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
  1 0
  ترسوی مافیای زرد