رئیس پلیس استان همدان: سال گذشته ۷۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در همدان منهدم شد

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر در سال گذشته موفق به انهدام ۷۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف پنج هزارو ۵۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در استان شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ سردار بخشعلی کامرانی صالح در گفتگویی از کشف ۲۰ کیلوگرم تریاک در یک عملیات ضربتی در ورودی شهر همدان خبر داد و افزود: سال گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، ۷۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر را منهدم و بیش از پنج هزارو ۵۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر نیز در استان کشف کرد.

رئیس پلیس استان همدان در تشریح این خبر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر ، موفق به شناسایی و اشراف بر عملکرد یک قاچاقی موادمخدر که قصد انتقال این مواد را از تهران به استان همدان داشت، شدند.

وی خاطرنشان کرد: با هوشمندی ماموران و در یک اقدام ضربتی، خودرو  متهم در ورودی شهر همدان شناسایی و توقیف شد که در بازرسی به عمل آمده از آن ۲۰ کیلوگرم تریاک با لفافه کشف و در این رابطه متهم دستگیر و به همراه پرونده متشکله تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی استان همدان در ادامه اظهار داشت: در سال ۹۸، یک هزار و ۴۰۰ طرح پاکسازی نقاط آلوده در این استان اجرا شد که در این خصوص چهار هزار و ۴۶۲ قاچاقچی و توزیع کننده و ۶ هزار و ۸۰۰ معتاد جمع آوری شدند.

46

کد خبر 1381659

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =