طبیبان و پرستاران مشفق ایران، این روزها در خط مقدم و به گاه خطر، دیگر خواهی را بر صدر نشانده اند تا سلامت مردم تأمین شود

سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اهداء لوح سپاس به دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، از زحمات و تلاش های وی و تمامی مدافعان سلامت استان سمنان قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان متن لوح سپاس به شرح ذیل می باشد:

« بسْم اللّه الرّحْمن الرّحیم »

وإذا مرضْت فهو یشْفین

ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

جناب آقای دکتر نوید دانائی و همکاران خدوم و محترمتان

سال ۱۳۹۹ را در حالی آغاز کردیم که زندگی میلیونها نفر در سراسر جهان، تحت تأثیر بحران شیوع ویروس منحوس کرونا قرار گرفته است. در میان همه دشواریها اما جلوه های کم نظیر مهربانی و مجاهدت فرزندان ایران، تکیه گاهی محکم و نقطه ای امیدبخش در مواجهه با این بحران است. طبیبان و پرستاران مشفق ایران، این روزها در خط مقدم و به گاه خطر، دیگر خواهی را بر صدر نشانده اند تا سلامت مردم تأمین شود؛ در کنار بیماران ماندند و برخی، در کنار رنجوران، جان دادند تا مصداقی دیگر بر کلام نبی مکرم اسلام (صل الله علیه و آله) بیفزایند که:

«...معکم الْمحْیا و معکم الْممات... زندگی در کنار مردم، مرگ در گنار مردم...» 

چه شایسته رهبر معظم انقلاب اسلامی، مدافعان سلامت مردم را که در این راه جان شیرین از کف دادند، در شمار شهدا والامقام دانسته اند. به تبع، ایستادگان در صف خدمت به مردم را میتوان مجاهدان خط مقدم مقابله با بحران این روزهای ایران دانست.

بدین سبب، ضمن تبریک ایام عید نوروز و اعیاد شعبانیه، مراتب سپاسگزاری و قدردانی خود را از خدمات ارزنده، دلسوزانه و جهادی مدافعان سلامت ابراز میداریم.

در پناه ایزد منان، تحت لواء حضرت بقیه الله اعظم(روحی لک الفداء) سربلند و سرافراز باشید.

سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان

کد خبر 1381768

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =