۰ نفر
۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
تحرکات نظامی منطقه زیر ذره بین ماهواره سپاه

فارس نوشت: سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: با ماهواره نور، منطقه زیر نظر ما قرار دارد و تحرکات نظامی دشمن را در محیط اطرافمان زیر ذره‌بین خود داریم.

اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نور به فضا گفت: موفقیت سپاه در این عرصه نشان می‌دهد که سپاه هیچ‌گاه منتظر برچیده شدن تحریم‌ها نمی‌ماند. 

وی افزود: علاوه بر حوزه موشکی، زمینی، دریایی و هوایی امروز شاهد هستیم که در حوزه فضایی نیز سپاه پاسداران تحول شگرفی را رقم زد و با وجود همه تحریم‌ها در حوزه فضایی نیز شاهد افتخارآفرینی این نهاد انقلابی بودیم. 

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: ماهواره نور کمک شایانی را در حوزه‌های نظامی، توسعه علم و فناوری و... به ما می‌کنند و دستاورد بزرگی در این حوزه به شمار می‌رود. 

عباسی خاطرنشان کرد: پرتاب ماهواره نور، افزایش توان بازدارندگی کشور در مقابل تهدیدات را به مراتب بالاتر می‌برد و سیستم دفاعی کشور با این ماهواره بیش از پیش تقویت می‌شود. 

وی در پایان گفت: با ماهواره نور ما مناطق اطرافمان را زیرنظر داریم و تحرکات نظامی دشمن در منطقه زیر ذره‌بین جمهوری اسلامی ایران است.

2727

کد خبر 1382133

برچسب‌ها