هواداری که استقلالی‌ها را سرکار گذاشت کیست؟

باشگاه استقلال در چند روز اخیر علاوه بر مشکلات مالی درگیر ماجرای فیش واریزی جعلی برای دو خارجی این تیم بود که باعث دلخوری شدید آن‌ها شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ احمد سعادتمند از زمان انتخاب به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال درگیر مسائل و مشکلات فراوانی بوده است. مشکلاتی که برخی از آن‌ها مربوط به مدیران قبلی استقلال است که سعادتمند باید آن‌ها را حل کنه و برخی دیگر هم دستپخت مدیریت یک‌ماهه او بوده است. یکی از این مشکلات ماجرای فیش واریزی جعلی به شیخ دیاباته و هروویه میلیچ، دو یار خارجی استقلال بود که به خاطر اعتماد سعادتمند به یک فرد خارج‌نشین رخ داد و باشگاه استقلال را با مشکلات زیادی مواجه کرد. او که وعده داده بود تا پایان فروردین بخشی از مطالبات بازیکنان استقلال را پرداخت می‌کند تا به امروز در انجام این امر ناکام مانده است.

این شخص که ظاهرا ساکن نروژ است هواداران استقلال را یاد ماجرای جدایی سرور جپاروف و مامه تیام می‌اندازد. او در زمان مدیریت افتخاری در استقلال وعده پرداخت مطالبات این دو ستاره خارجی و حفظ آن‌ها را داده بود و از این طریق در میان هواداران استقلال به شهرت رسید. او قرار بود مبلغ ۱۳۴ هزار دلار را به حساب جپاروف بریزد و فیش آن را هم برای باشگاه فرستاد اما پولی که به حساب هافبک ازبکستانی رفت تنها ۱۳ دلار بود. این امر با عصبانیت جپاروف روبه‌رو شد و با این تفکر که باشگاه استقلال او را سرکار گذاشته‌اند، برای همیشه این تیم را ترک کرد. بعد هم مشخص شد فیش ۱۳۴ هزار دلاری او جعلی بوده است. هوادار خارج‌نشین استقلال فصل گذشته هم با معاون وقت این باشگاه یعنی علی خطیر صحبت کرد تا باز هم با ورود مدیر جدید به استقلال، دوباره خود را به باشگاه نزدیک کند. این فرد به خطیر پیشنهاد داد اسم او را بیاورند تا پس از آن وجهی را به این تیم پرداخت کند اما فتحی، مدیرعامل آن روزهای استقلال پس از شنیدن این نظر، مخالفت کرد و گفت هر موقع پولی ریخت، از او تشکر می‌کنیم.

مشروح این گزارش را اینجـــــــــــا بخوانید.

256 251

کد خبر 1382221

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =