پیشنهادات پلیس برای محدودیت تردد در محدوده طرح ترافیک/ ۱۴ تا ۱۶ زمان خروج کارمندان دولت

تسنیم نوشت: رئیس پلیس راهور از ارائه پیشنهاد این پلیس مبنی بر اعمال محدودیت تردد در محدوده طرح ترافیک به کمیته انتظامی وزارت کشور خبر داد.

 سردار سید کمال هادیانفر درباره موافقت پلیس راهور بر لغو طرح ترافیک اظهار کرد: در ابتدا با لغو طرح ترافیک به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا موافق بودیم اما به تدریج شرایط به گونه‌ای شد که به عنوان مثال ترافیک در شهر تهران ۷۰ درصد افزایش یافت و شرایط به بی‌نظمی منجر شد.

رئیس پلیس راهور ادامه داد: به رغم تلاش همکارانم، تراکمی که در مرکز طرح ترافیک تهران وجود دارد سبب شد تا توقفهای غیرضروری و پارک دوبل ایجاد شود  به گونه‌ای که شرایط را برای اعمال قانون سخت کرده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پیشنهاد جدیدی برای محدودیت ساعت تردد در محدوده‌های طرح ترافیک به وزارت کشور اعلام کردیم، گفت: بر اساس این پیشنهاد افرادی که قبل از شروع طرح به محل کار خود می‌روند، می‌توانند از خودروی شخصی استفاده کنند.

وی تصریح کرد: از سوی دیگر دو زمان ۱۴ تا ۱۶ بعداز ظهر را برای خروج کارمندان دولت در نظر گرفتیم تا خودروهایی که از طرح خارج می‌شوند، جریمه نشوند.

هادیانفر افزود: پیشنهاد دیگر بعد از ساعت طرح است، آن هم برای افرادی که می‌خواهند بعد از این ساعت خارج شوند تا بار ترافیکی در محدوده ترافیک کمتر شود، این پیشنهاد به کمیته انتظامی وزارت کشور اعلام شده تا درصورت تصویب در جلسه فاصله‌گذاری اجتماعی مطرح شود.

رئیس پلیس راهور عنوان کرد: افرادی که می‌خواهند از طرح استفاده کنند و مجوز ندارند باید تا قبل از شروع طرح وارد محدوده طرح ترافیک شوند و در این زمینه محدودیتی وجود ندارد.

وی بیان کرد: برای تخلیه بار ترافیکی در نظر گرفته شده، کارمندان دولت که محل کار آنها در محدوده طرح است از  ساعت ۱۴ تا ۱۶ از محدوده طرح بدون این که جریمه شوند، خارج شوند.

۲۳۵۲۳۵

کد خبر 1382246

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =