دادرس: اگر زیاد صحبت کنند صحبت‌های پلیس اصفهان را پخش می‌کنیم

مهدی دادرس می‌گوید سپاهانی‌ها عزم حضور در زمین را نداشتند و این را حتی خودشان هم گفتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ عضو کمیته استیناف در گفت‌وگو با رادیو جوان درخصوص واکنش باشگاه سپاهان به رای این کمیته گفت: این بیانیه اصلا برای من ارزش ندارد. ما به حق حکم دادیم و این‌ها باختند؛ هم در کمیته انضباطی و هم استیناف. ۱۰ قاضی اشتباه می‌گویند و این‌ها درست؟ اصلا برای من مهم نیست، در یک محکمه یک نفر می‌برد و یک نفر می‌بازد. طرفی که باخته میگوید ظلم شده! شما بگویید یک نفر در محکمه باخته و گفته رای عادلانه بوده.

دادرس افزود: به جای یک بیانیه ده بیانیه بدهند. من گفتم به CAS شکایت کنند، ۷۰۰-۸۰۰ میلیون هم هزینه کنند که نشان می‌دهد باشگاه‌های ما پولدار هستند. هوای آنجا هم خوب است ۵-۶ نفر می‌روند آنجا هستند و به دادگاه CAS هم یک پولی می‌رسد. ما هم خوشحال می‌شویم که دادگاه CAS رای ما را تایید کند. تهدید کردند که می‌رویم دادگاه عالی ورزش و ما هم این را گفتیم؛ بیانیه را هم نخواندیم، چون ارزشی ندارد که وقتمان را بگذاریم.

او همچنین در مورد این بیانیه اضافه کرد: گزارش ناظر، تلویزیون، حرف بازیکن خودشان که گفت نمی‌خواستیم بازی کنیم. میلی نبوده و اگر هم بوده طبق قانون شما حضور نداشتید و گزارش ناظر داوری به ناظر بازی و حتی گزارش پلیس هم این را نشان می‌دهد و این‌ها بازی را باختند و اگر زیاد صحبت کنند با اجازه از آقای صالحی صحبت‌های پلیس اصفهان را پخش می‌کنیم.

دادرس در پاسخ به این سوال که اگر دادگاه عالی ورزش به نفع سپاهان رای بدهد واکنش آن‌ها چیست گفت: اگر آن دادگاه به نفع سپاهان رای بدهد تابع قانون هستیم. گریه نمی‌کنیم که بگوییم چرا اینطور شد، قبول میکنیم، اما اطمینان داریم CAS چنین حکمی نمی‌دهد، اما اگر بدهد هم ما قبول می‌کنیم، چون مجبوریم اصلا قبول کنیم.

256 251

کد خبر 1382531

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
  0 0
  سپاهان تو این بی پولی میخواد پول کشور را به باد بده
 • IR ۱۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
  1 0
  حالا که حرف به اینجا رسید به نظرم سپاهان حتما باید به دادگاه CAS شکایت کنه تا معلوم بشه حق با کیه.
 • IR ۱۴:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
  1 0
  برو بمیر