۰ نفر
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲
حمله ستار همدانی به مافیای فوتبال

تسنیم نوشت: پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: همه اهالی فوتبال افراد متخلف را می‌شناسند و متعجبم از اینکه چطور مدیران و تصمیم‌گیران هنوز هم به این افراد اطمینان می‌کنند.

ستار همدانی در خصوص لزوم برخورد با متخلفان در فوتبال ایران اظهار داشت: خواسته به حق جامعه فوتبال از نهادهای نظارتی و قوه قضاییه این است که به تخلفات ورود پیدا کنند. دایره تخلفات گسترده است اما کسانی که این تخلفات را انجام می‌دهند شاید به تعداد انگشتان 2 دست هم نرسند. 

وی ادامه داد: همه اهالی فوتبال، آنها را می‌شناسند و من متعجبم چطور مدیران و تصمیم‌گیران هنوز هم به این افراد اطمینان می‌کنند. با یک بررسی کوچک می‌بینیم که سالیانه میلیون‌ها دلار خرج پرونده‌هایی می‌کنیم که همیشه با شکست مواجه می‌شود. از آن بدتر این است که تمام افرادی که باعث شکست ما در عرصه‌های بین‌المللی می‌شوند باز هم در مسند قدرت هستند. 

پیشکسوت فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: به عنوان یک عضو از جامعه فوتبال از نهادهای نظارتی تقاضا دارم که به این تخلفات ورود کنند و ببینند چه می‌گذرد و چه سودی برای بعضی از افراد دارد که بدون دغدغه و ترس به کارشان ادامه می‌دهند. میلیون‌ها دلار از پول بیت‌المال هدر و به جیب خارجی‌ها می‌رود.

256 43

کد خبر 1382713

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =