واکنش تند گل‌گهر به شایعه کمک 10میلیاردی به ویلموتس

ورزش سه نوشت: گل گهر سیرجان با انتشار بیانیه‌ای به صورت رسمی اعلام کرد که هیچ پولی به سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران پرداخت نکرده است.

باشگاه گل گهر بعد از حرف و حدیث های مجددی که پیرامون پرداخت 10 میلیارد تومان به مارک ویلموتس از سوی این باشگاه به وجود آمد بیانیه صادر کرد.مسئولان باشگاه گل گهر و محمدجواهری مدیرعامل این باشگاه ظرف چند روز اخیر بارها این خبر را تکذیب کردند اما انتشار مجدد آن مسئولان شرکت صنعتی گل گهر را واداشت تا بیانیه ای رسمی را در این رابطه منتشر کنند. در این بیانیه آمده است:

بسمه‌تعالی

با توجه به اینکه در برخی نشریات و پایگاه‌های خبری مطلبی با عنوان کمک ۱۰ میلیارد تومانی شرکت گل‌گهر به «مارک ویلموتس» سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران منتشر شده است، به استحضار مردم شریف ایران و دوست داران ورزش فوتبال می‌رساند که موضوع اشاره شده ساختگی و بی اساس بوده و از طریق این شرکت قویا تکذیب می شود. 

از این رو شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر ضمن رد ادعاهای مطرح شده، اعلام می‌دارد رسالت این شرکت همواره مبتنی بر ارایه اطلاعات شفاف اقدامات و عملکرد از طریق مراجع رسمی و قانونی بوده است. ضمن آنکه شرکت هر گونه پیگیری و اقدام حقوقی را برای خود محفوظ می دارد، تکرار و ارایه مطالب کذب در مورد فعالیت های این شرکت در نشریات و فضای مجازی، پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت. 

روابط عمومی و امور بین‌الملل
شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر

254 43

کد خبر 1382917

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =