چرا وام کرونا هنوز به حساب برخی خانوارها نیامده است؟

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی از پرداخت تسهیلات ده میلیون ریالی، به ۱۹ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۶۴۸ سرپرست خانوار (جمعا به مبلغ بیش از ۱۹۳ هزار میلیارد ریال ) از هفته گذشته تاکنون خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، براساس اعلام مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی، بانک های عامل تا ساعت ۱۳ روز پنج شنبه مورخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، از تعداد دو میلیون و ۲۶۶ هزار و ۲۶۳ فقره تسهیلات قابل پرداخت به یارانه بگیران (براساس فهرست اعلامی از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها)، تعداد دو میلیون و ۲۵۱ هزار و ۶۴۴ فقره از تسهیلات موصوف را پرداخت (۹۹.۳ درصد) کرده است.

همچنین امکان واریز مابقی تسهیلات یاد شده نیز به دلایلی از جمله مسدودی حساب، شماره حساب اشتباه، عدم سازگاری شماره حساب با کدملی ارسالی،نامعتبر بودن اطلاعات معرفی شده و سایر خطاها میسر نشده است. طبیعی است برخی از این موارد در هفته آتی با همکاری سازمان هدفمندسازی یارانه رفع می شود.

با احتساب تسهیلات پرداختی مرحله اول (هفته گذشته) تاکنون از تعداد ۱۹ میلیون و ۴۱۵ هزار و ۵۷۹ خانوار معرفی شده از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها، تعداد ۱۹ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۶۴۸ سرپرست خانوار تسهیلات ده میلیون ریالی را دریافت کرده‌اند.

۲۲۳۲۳۱
کد خبر 1383067

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =