۰ نفر
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶
ایجاد ۲۹۹ مزاحمت تلفنی با اورژانس بابل

۱۲ هزار و ۲۵۱ بار تلفن‌های اورژانس بابل در فروردین ماه امسال به صدا در آمد که ۲۹۹ تماس مزاحمت تلفنی بود.

به گزارش خبرآنلاین از ساری ،لعلی رئیس سازمان اورژانس بابل با بیان اینکه ۱۲ هزار و ۲۵۱ بار تلفن‌های اورژانس بابل در فروردین ماه امسال ثبت شد، گفت: از این میزان تماس ۲۹۹ تماس مزاحمت تلفنی و ۴۳۴ تماس مشاوره بوده است.

او افزود: هزار و ۵۸۳ ماموریت سازمان اورژانس ۱۱۵ بابل در فروردین امسال ثبت شد که ۶۵۶ ماموریت آن شهری و ۹۲۸ ماموریت جاده‌ای بوده است.

لعلی گفت: از این تعداد ماموریت‌هایی که سازمان اورژانس بابل انجام داد، ۴۶۲ بیمار و زخمی مصدوم به بیمارستان‌های شهرستان بابل منتقل شدند.

زمان ۷ تا ۱۴ دقیقه‌ای برای حضور بر بالین بیمار

رئیس سازمان اورژانس بابل افزود: میانگین زمان حضور بر بالین بیمار یا مصدومان در فروردین ماه برای ماموریت‌های شهری ۷ دقیقه و برای ماموریت‌های جاده‌ای ۱۴ دقیقه بوده است.


او افزود: سازمان اورژانس بابل ۲۶۹ ماموریت تصادفی در فروردین امسال انجام داده است که از این تعداد ماموریت تصادفی ۹۴ تصادفی شهری بود و ۱۷۵ تصادفی هم جاده‌ای بوده است.


رئیس سازمان اورژانس بابل گفت: بعد از ماموریت‌های تصادفی که رتبه یک ماموریت‌های سازمان اورژانس پیش بیمارستانی بابل در این ماه بود، ماموریت‌های تنفسی ۹۲ مورد، ماموریت قلبی ۵۳ مورد و ماموریت مسمومیت با ۳۰ مورد بوده است.

۴۸

کد خبر 1383144

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =