کنایه‌های سلیمی نمین به جبهه پایداری: اهل سر و صدای زیاد هستند /جامعه باید بفهمد عِده و عُده این‌ها چقدر است

سلیمی نمین می گوید: باید اجازه دهیم تا جامعه بفهمد که عده و عُده و پایگاه اجتماعی جبهه پایداری چقدر است، قطعا آنها پایگاه اجتماعی بسیار نازلی دارند و رو به افول هستند

عباس سلیمی‌نمین، چهره سیاسی اصولگرا در بخشی از گفتگوی خود با خبرآنلاین دربار کارشکنی و سهم خواهی پایداری ها در جریان بستن لیست شورای ائتلاف و احتمال ادامه دادن این رویه در معادلات درون پارلمانی، گفت:  یک دلیل برای اینکه در انتخابات تلاش شد تا وحدت صورت بگیرد این بود که جلوی اختلافات گرفته شود ولو اینکه آن افرادی که دارند اختلاف می کنند اندک باشند.

>>>>در همین رابطه بخوانید؛

سلیمی‌نمین: سرلیستی قالیباف، تکلیف رئیس مجلس را مشخص کرد

وی افزود:لذا تلاش کردند که با دادن سهمی به جریان پایداری آنها را همراه کنند. این آدمها تعدادشان اندک است اما اهل درآوردن سر و صدای زیاد هستند(سر و صدایشان بیشتر از تعدادشان است)، اهل عقل و عدل معتقدند آنهایی که سر و صدا دارند را به گونه ای مدیریت کنند.

این تحلیلگر اصولگرا خاطرنشان کرد: شاید من چنین اعتقادی نداشته باشم، من معتقدم باید اجازه دهیم تا جامعه بفهمد که عده و عُده و پایگاه اجتماعی آنها چقدر است، قطعا آنها پایگاه اجتماعی بسیار نازلی دارند و رو به افول هستند یعنی خیلی از کسانی که عضو شورای مرکزی آنها بودند به دلیل همین کارهای تخریبی که انجام می دادند از آنها جدا شدند، هرچند آنها می توانند در مجلس بحث هایی را دنبال کنند ولی من فکر نمی کنم خیلی حائز اهمیت باشند.

سلیمی نمین در پاسخ به این سوال که «آیا فکر می کنید آن سهم دهی در جریان انتخابات، در مجلس هم برای کم کردن اختلافات بر سر صندلی های مهم ادامه پیدا کند؟»، گفت:بعید می‌دانم به آنها سهمی داده شود.

2727

کد خبر 1383814

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =