نحوه برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی دانش آموزان در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نحوه برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی ۱۳۹۹ - ۱۳۹۸ دانش آموزان هر سه مقطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در این استان را اعلام کرد

به گزارش خبرآنلاین کهگیلویه و بویراحمد؛ هادی زارع پور مدیرکل آموزش و پروش استان گفت: این تصمیم از سوی مسؤولان وزارت آموزش و پرورش و به دلیل شیوع بیماری کرونا گرفته شده  نیز به طور مکتوب به استان ها ابلاغ شد.

وی افزود: امتحانات پایان سال دانش آموزان دوره ابتدایی در کشور و کهگیلویه و بویراحمد به صورت کیفی - توصیفی و بر مبنای پوشه کار آنان در طول سال تحصیلی است.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: وضعیت امتحانات پایان سال دانش آموزان پایه های هفتم، هشتم و نهم مقطع متوسطه اول و پایه های دهم و یازدهم دوره متوسطه دوم در کشور و این استان پس از تصمیم شورای عالی آموزش و پرورش مشخص و اطلاع رسانی می شود.

زارع پور عنوان کرد: امتحانات نهایی پایان سال دانش آموزان پایه دوازدهم مقطع متوسطه دوم در کشور و کهگیلویه و بویراحمد اعم از روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد، دوره پیش دانشگاهی نیمسالی - واحدی و سال سوم مقطع متوسطه دوم اعم از بزرگسالان و شاخه های نظری و فنی و حرفه ای در فاصله زمانی ۱۷ خردادماه تا ۱۶ تیرماه امسال به صورت حضوری برگزار می شود.

تعداد دانش آموزان مشغول به تحصیل پسر و دختر کهگیلویه و بویراحمد در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم افزون بر ۱۶۱ هزار نفر است.

46

کد خبر 1383932

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =