چرا راهپیمایی روز قدس در شهرهای سفید برگزار نمی‌شود؟ /سردار شریف:دغدغه اینکه دشمن درباره راهپیمایی چه می‌گوید را نداریم

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: با توجه به وضعیت شهر تهران در مورد شیوع ویروس کرونا به احتمال زیاد امکان برگزاری راهپیمایی در شهر تهران وجود ندارد.

به گزارش خبرآنلاین، سردار رمضان شریف، سخنگو و مسوول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز یکشنبه در نشست هماهنگی در مورد چگونگی بزرگداشت روز جهانی قدس با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور که در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزارشد، با اشاره به برخی از پیشنهادات مطرح شده در این نشست در مورد چگونگی برگزاری روز جهانی قدس گفت: می‌توانیم از پتانسیل فضای مجازی به خوبی در مورد بزرگداشت این روز استفاده کنیم.

اهم اظهارات وی را در ادامه به نقل از تسنیم، باشگاه خبرنگاران، مهر و ایسنا بخوانید؛

*{ با اشاره به پیشنهاد مطرح شده در این جلسه مبنی بر برگزاری راهپیمایی روز قدس در برخی از شهرها که در وضعیت سفید از نظر شیوع ویروس کرونا قرار دارند}: اگر این راهپیمایی در برخی از شهرها برگزار شود و در برخی از شهرها برگزار نشود، آسیب بیشتری به همراه دارد چرا که ملاک قضاوت رسانه‌های بیگانه در این زمینه، برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهر تهران است که با توجه به وضعیت شهر تهران در مورد شیوع ویروس کرونا به احتمال زیاد امکان برگزاری راهپیمایی در شهر تهران وجود ندارد.

* با توجه به شرایط موجود اگر به صراحت بگوییم راهپیمایی روز جهانی قدس به صورت فیزیکی و میدانی برگزار نمی‌شود به جایی بر نمی‌خورد و نباید دغدغه این را داشته باشیم که دشمنان چه قضاوتی در این زمینه خواهند داشت، از راه‌های دیگر می‌توان روز قدس را در سطح ملی و بین المللی گرامی داشت و می‌توانیم از پتانسیل فضای مجازی در این زمینه به خوبی استفاده کنیم.

*همانطور که بسیاری از مراسمات و اماکن مذهبی تعطیل شد، ایرادی ندارد قاطعانه اعلام کنیم که امسال مراسم راهپیمایی روز قدس برگزار نخواهد شد، نباید این دغدغه را داشته باشیم که دشمن درباره راهپیمایی چه می‌گوید.

* برگزار نکردن مراسم بزرگداشت امام خمینی و روز قدس در امسال به معنا این نیست که مردم ما امام را دوست ندارند و یا قدس فراموش شده است. شرایط امسال بسیار متفاوت است و باید با توجه به شرایط امسال مراسم روز قدس را برگزار کنیم و اینکه کاری نکنیم که رسانه‌های بیگانه بخواهند از آن سو استفاده کنند.

*{وی با اشاره به برنامه ویژه روز قدسِ امسال}: رهبر انقلاب امسال درباره قدس سخنرانی خواهند کرد.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1384056

برچسب‌ها