۰ نفر
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶
کتاب نادر ابراهیمی انیمیشن می‌شود

انیمیشن «روزی یک اژدها» به کارگردانی محمدعلی سلیمان‌زاده و با تهیه‌کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدعلی سلیمان‌زاده که کارگردانی انیمیشن «روزی یک اژدها» را با حمایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر عهده دارد، درباره گروه سنی مخاطبان این اثر گفت: این انیمیشن برای مخاطبان نوجوان و بر اساس کتاب «حکایت آن اژدها» نوشته زنده‌یاد نادر ابراهیمی ساخته می‌شود.

وی درباره تکنیک مد نظر برای ساخت انیمیشن «روزی یک اژدها» گفت: برای ساخت این انیمیشن از تکنیک دوبعدی استفاده می‌کنیم.

سلیمان‌زاده درباره داستان این انیمیشن توضیح داد: مردی هر روز عادت دارد کفش‌های خود را بازدید کند. یک روز صبح به جای سنگریزه یا حشره، اژدهایی کوچک از کفش او بیرون می‌افتد. وی اژدها را با خود به خیابان و محل کار می‌برد. با توجه مردم اژدها رشد می‌کند و بعد از عادی شدن اژدها برای مردم و وقتی توجه‌شان به آن کم می‌شود، اژدها کوچک‌تر می‌شود تا جایی که مرد می‌تواند با سنجاقی آن را به سینه خود بزند.

وی تأکید کرد: رویکرد اصلی ما در این انیمیشن پرداختن به موضوع عادت کردن مردم به موضوع‌ها و اتفاق‌های مختلف است.

کارگردان «روزی یک اژدها» درباره زمان تولید و ساخت این اثر گفت: تولید این انیمیشن به تازگی شروع شده است و بیش از یک سال ساخت آن زمان می‌برد.

سلیمان‌زاده در پایان تاکید کرد: اکنون تصویری را به‌ عنوان اتود اولیه برای این فیلم طراحی کرده‌ام و این تصویر ممکن است تغییر کند.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1384407

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =