خانواده‌های شهید مدافع سلامت و جان‌باختگان مبتلا به کرونا در استان بوشهر تجلیل شد

برنامه بزرگداشت ملی شهدای مدافع سلامت و درگذشتگان کرونایی برگزار و خانواده شهید مدافع سلامت شهید و ۱۱ جان‌باخته مبتلا به کرونا در استان بوشهر تجلیل شد.

به گزارش خبرآنلاین از بوشهر ،ویژه برنامه بزرگداشت ملی شهدای مدافع سلامت و درگذشتگان کرونایی در ارتباط زنده تلویزیونی با وزیر بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی در بوشهر برگزار شد.

در این برنامه زنده تلویزیونی که از امامزاده محمد باقر (ع) بوشهر محل برگزاری مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم پخش می‌شد خانواده شهید مدافع سلامت و ۱۱ جان‌باخته مبتلا به کرونا در استان بوشهر  تجلیل شد.

در این برنامه زنده تلویزیونی وزیر بهداشت و درمان با قدردانی از عملکرد کرونایی صدا و سیما در برگزاری مراسم بزرگداشت ملی شهدای مدافع سلامت و درگذشتگان کرونایی  به نقش مهم رسانه ملی در آگاه سازی جامعه از ویروس کرونا پرداخت و اظهار داشت: صدا و سیما همگام با فعالیت وزارت بهداشت تلاش‌های ویژه‌ای برای آگاه سازی مردم در مقابله با ویروس کرونا انجام داد که خدمات آنان در ابعاد گوناگون قابل تقدیر است.

سعید نمکی با تسلیت درگذشتگان عرصه ویروس کرونا خاطر نشان کرد:برگزاری مراسم بزرگداشت ملی شهدای مدافع حریم سلامت و درگذشتگان کرونایی از طریق صدا و سیما کاری ارزنده برای همسویی و وفاق ملی و اثری ماندگار در به تصویر کشیدن یاد و خاطره جاودانه شهدای مدافع سلامت و جان‌باختگان مبتلا به کرونا ویروس است.

معاون امور استانهای صدا و سیما با بیان اینکه همزمان با سالگرد وفات حضرت خدیجه کبری(س) ۱۰۰ شبکه رادیویی، تلویزیونی و رادیو نما در استانها با پخش ویژه برنامه ابتکاری یاد و خاطره درگذشتگان و شهدای مدافع سلامت را گرامی داشتند افزود:شبکه‌های استانی صدا  سیما به‌عنوان رسولان سلامت از ابتدای شیوع کرونا بیش از ۴هزار عنوان  برنامه کرونایی تهیه و پخش کردند.

مدیرکل صدا و سیمای بوشهر هم با اشاره به برنامه‌های پخش شده در عرصه ویروس کرونا خاطر نشان کرد: تاکنون بیش از ۵۰ هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری و فضای مجازی در گستره استانی، ملی و فراملی از طریق صدا و سیمای بوشهرپخش شده است.

سیدحسین ناظر هدف از برگزاری مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت و جانباختگان ویروس کرونا را  تسلی خاطر بازماندگان و آرامش روح و روان این عرصه دانست و بیان کرد: صدا و سیمای بوشهر تا نابودی ویروس کرونا در راستای آگاه سازی جامعه از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند و با تدوین، تهیه و پخش برنامه‌هایی در خصوص ویروس کرونا از شبکه‌های رادیویی، تلویزیونی ، خبری و فضای مجازی برتلاش خود می‌افزاید.

46

کد خبر 1384437

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =