۰ نفر
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۱
خطر محرومیت بیخ گوش پرسپولیس!

این روزها مشکل بدهی‌های سنگین پرسپولیس به بازیکنان، مربیان و حتی سایر اعضای کادرفنی سابق خودشان تبدیل به یک معضل بزرگ شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرونده برانکو ایوانکوویچ بدون شک یکی از سنگین‌ترین پرونده‌های تاریخ پرسپولیس است. باشگاه که چندی پیش با جدایی و شکایت برانکو روبرو شد در حال حاضر یک ۱ میلیون و ۱۰۷ هزاریورو فقط به این مربی کروات بدهی دارد. علاوه بر اینکه ایگود پانادیچ، زلاتکو ایوانکوویچ، سرتن چوک و مارکو دستیاران برانکو در پرسپولیس بودند که این‌ها نیز روی هم نزدیک به ۴۵۰ هزاریورو از قرمزها طلب دارند.

البته که چند روز پیش شنیده شد درست مثل استقلال، فیفا برای پرسپولیس هم از حساب این باشگاه خرج کرده و بخشی از خرده طلب قرمزها را به یک طلب‌کار را پرداخت کرده اما این مشکل باشگاه را حل نخواهد کرد. مدیران فعلی پرسپولیس علاوه بر اینکه باید با خارجی‌های طلب‌کار تسویه کنند وارد بازی جدیدی با مهاجم حالا سابق و اخراجی خود یعنی آنتونی استوکس شدند.  قرمزها به جز طلبی که به برانکو و دستیارانش دارند باید با گابریل کالدرون و دستیارانش نیز تسویه کنند. همچنین نیلسون کوریا و فرناندو گابریل و ماریو بودیمیر نیز سایر بازیکنان خارجی هستند که پرسپولیس باید هرچه سریع‌تر با آنها تسویه کند وگرنه خطر محرومیت بیش از پیش آنها را تهدید خواهد کرد.

مشروح این گزارش را اینجـــــــا بخوانید.

256 43

کد خبر 1384572

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =