تولید بیش از هفت میلیون متر مربع اوراق فشرده چوبی و تخته فیبر خام در سمنان

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از تولید سالانه بیش از ۷ میلیون متر مربع اوراق فشرده چوبی و تخته فیبر خام در سمنان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  استان سمنان ، علی تشنه دل در حاشیه بازدید از شرکت چوب تراشه نقطه در شهرک صنعتی سمنان با اعلام این خبر گفت: این واحد تولیدی ظرفیت تولید سالانه بیش از هفت میلیون و ششصد هزار متر مربع اوراق فشرده چوبی روکش شده با کاغذ ملامینه و تخته فیبر خام با چگالی متوسط از چوب را دارد.

وی گفت: شرکت چوب تراشه نقطه با سرمایه گذاری حدود ۱۷۰۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی سمنان واقع می باشد که در زمینه تولید انواع رزین ، اوراق فشرده چوبی روکش شده و روکش و تخته فیبر خام فعالیت می کند.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: این واحد تولیدی ظرفیت تولید سالانه ۲۸۰۰ تن رزین اوره فرمالدئید، ۲۸۰۰ تن رزین ملامین فرمالدئید ، ۷میلیون و ۵۲۰ هزار متر مربع اوراق فشرده چوبی روکش شده با کاغذ ملامینه ، ۳۱۵۰ تن روکش از کاغذ ملامینه و ۱۵۰ هزار متر مکعب تخته فیبر خام با چگالی متوسط از چوب را دارد.

علی تشنه دل با اشاره به ویژگی های شاخص این مجموعه تولیدی اظهار داشت: تنوع و کیفیت در طرح و رنگ تولیدات این واحد تولیدی در ایران و خاورمیانه از ویژگی های این شرکت تولیدی است که توانسته است زمینه اشتغال حدود ۲۴۰ نفر را در استان فراهم نماید.

46

کد خبر 1384772

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =