۰ نفر
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
ورود وزیر ورزش به دعوای پرسپولیسی‌ها

خبرورزشی نوشت: اختلاف دو عضو هیات مدیره پرسپولیس بر سر انتخاب منبع مالی باشگاه پای وزارت ورزش را به میان آورد.

پرسپولیس در حال حاضر با مشکلات مالی شدیدی دست و پنجه نرم می‌کند و چند پرونده بدهی این باشگاه در آستانه ایجاد یک دردسر بزرگ برای آن‌ها قرار دارد و از همین رو مسئولان باشگاه باید هرچه زودتر به فکر چاره‌ای برای این موضوع باشند.
در همین راستا ساعت ۳ امروز جلسه‌ای در دفتر وزیر ورزش و جوانان با حضور مهرداد هاشمی، عضو هیات مدیره باشگاه و مهدی رسول‌پناه، سرپرست مدیرعاملی صورت می‌گیرد و هرکدام از این دو نفر قصد دارند یک منبع مالی برای امضای قرارداد با باشگاه معرفی کرده و در نهایت مسعود سلطانی‌فر تصمیم نهایی را در خصوص اینکه باشگاه با کدام منبع قرارداد امضا کند خواهد گرفت.
به احتمال زیاد در این جلسه اختلافات میان اعضای هیات مدیره پرسپولیس هم به شکل علنی مطرح خواهد شد و پس از انتخاب هرکدام از منابع مالی، طرف دیگر به احتمال زیاد استعفا داده و از باشگاه جدا می‌شود.
اخلتاف میان هاشمی و رسول‌پناه چند وقتی است که به شکل جدی مطرح شده و حتی رد پایش را در فعالیت چند عضو این باشگاه در فضای مجازی نشان داده است.
شنیده می‌شود حتی قرار است پای بازیکنان در این مورد به وسط کشیده شده و با قرار دادن مطالبی در صفحه شخصی خود در این خصوص موضع‌گیری کنند و باید دید در نهایت کدام طرف موفق خواهد شد حرفش را به کرسی بنشاند.

256 43

کد خبر 1384859

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =