۰ نفر
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
شبکه اجتماعی «شاد» دائمی خواهد بود

معاون متوسطه آموزش و پرورش اصفهان گفت: شبکه اجتماعی دانش آموزان«شاد» به عنوان سامانه ای برای آموزش مجازی دانش آموزان به صورت دائمی خواهد بود.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان ؛محمدرضا ناظم زاده با اشاره به شبکه اجتماعی دانش آموزان به عنوان سامانه دائمی جهت آموزش مجازی اظهار داشت: تاکنون در استان اصفهان ۱۰۰ درصد مدارس، ۸۰ درصد معلمان و ۶۰ درصد دانش آموزان در سامانه «شاد» ثبت نام شده‌اند.

وی افزود: شبکه اجتماعی دانش آموزان به عنوان بستری جهت دریافت آموزش‌های مجازی تعریف شده است و تا آغاز سال تحصیلی جدید اشکالات آن رفع خواهد شد.

معاون متوسطه آموزش و پرورش اصفهان با اشاره به اینکه بررسی‌ها حاکی از آن است که ۷۰ الی ۷۵ درصد دانش آموزان جامانده از سامانه «شاد» از نوعی آموزش مجازی برخوردارند، تصریح کرد: معلمان با حضور در نواحی و مناطق محروم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی اقدام به برگزاری کلاس‌های حضوری کردند و با توزیع درس نامه و تماس تلفنی به رفع اشکال این دانش آموزان پرداختند.

۲۰ الی ۲۵ درصد دانش آموزان اصفهانی از آموزش مجازی محرومند

وی بیان داشت: در استان اصفهان ۲۰ الی ۲۵ درصد از دانش آموزان از آموزش‌های مجازی محروم هستند و دسترسی به اینترنت ندارند که با همت معلمان آموزش‌های لازم را دریافت کردند.

ناظم زاده با مهم دانستنِ شبکه اجتماعی دانش آموزان گفت: سامانه «شاد» به عنوان پلتفرم آموزش مجازی برای دانش آموزان در کنار آموزش‌های حضوری، دائمی خواهد بود.

بازگشایی مدارس و تعیین زمان امتحانات منوط به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا

وی اشاره‌ای هم به برگزاری امتحانات پایان سال داشت و اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، آزمون نهایی پایه دوازدهم به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از ۱۷ خردادماه برگزار می‌شود و نحوه و زمان برگزاری امتحانات پایان سال در مابقی مقاطع متعاقباً توسط ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام خواهد شد.

معاون متوسطه آموزش و پرورش اصفهان اشاره‌ای به آمادگی بازگشایی مدارس در شهرستان‌های با وضعیت سفید در مقابله با شیوع کرونا داشت و گفت: اداره کل آموزش و پرورش آمادگی بازگشایی مدارس در شهرستان‌های با وضعیت سفید را دارد که با اعلام ستاد ملی کرونا این مدارس باز خواهند شد.

48

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1384916

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =