گل محمدی: شأن باشگاه پرسپولیس چنین شرایطی نیست

خبرورزشی نوشت: یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس همچنان نگران بزرگترین مشکل غیرفنی تیمش یعنی بی پولی است.

یحیی گل محمدی در مصاحبه‌ای که با یک برنامه تلویزیونی داشت اعلام کرد ۹۵ درصد پرسپولیس برای فصل حفظ خواهد شد. اتفاقی که با توجه به مشکلات مالی پرسپولیس و احتمال جدایی چند بازیکن کلیدی این تیم در پایان فصل، بعید به نظر می‌رسد.
یحیی درباره این نگرانی گفت: اتفاقاً در جلسه‌ای که با هیأت‌مدیره داشتم نگرانی‌ام را به هیأت‌مدیره انتقال دادم و تأکید کردم که باید برای موفقیت، ۹۵ درصد تیم و همچنین شاکله تیم حفظ شود. البته برای تمدید قرارداد هم باید پول باشد.
جدایی احتمالی چند ستاره پرسپولیس، تنها نگرانی یحیی نیست و او به مشکلات مدیریتی تیمش هم اشاره کرده است: شأن باشگاه پرسپولیس چنین شرایطی نیست. شأن تیم مدافع و شانس عنوان قهرمانی این نیست که مدیرعامل نداشته باشد.
از کسانی که تصمیم‌گیرنده هستند می‌خواهم شأن باشگاه ما را حفظ کنند. آقایان رسول‌پناه، رغبتی و هاشمی در حال فعالیت هستند و زحمت هم می‌کشند، اما باشگاه پرسپولیس، باشگاهی معمولی نیست که بتوان بدون مدیرعامل آن را اداره کرد. من از شرایط موجود اصلاً راضی نیستم و از مسئولان می‌خواهم هرچه زودتر راجع به تعیین مدیرعامل و تکمیل هیأت‌مدیره و پرداختی بازیکنان تصمیمات لازم اتخاذ شود. 

256 43

کد خبر 1384966

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =