طرح بهارانه کتاب ۹۹در بام ایران از ۲۰ اردیبهشت آغاز می شود

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از طرح توزیع یارانه کتاب توسط کتابفروشی های سطح استان تحت عنوان بهارانه کتاب ۹۹ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، سیدحسین نژادحسینی معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: طرح توزیع یارانه کتاب از طریق کتاب‌فروشی‌ها با عنوان "بهارانه کتاب ۹۹" با شعار "بهار کتاب هم‌زمان با بهار دل‌ها" با عضویت کتاب‌فروشی های استان همگام با سراسر کشور از شنبه ۲۰ اردیبهشت هم‌زمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) تا سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در کتاب‌فروشی‌های عضو طرح  کار خود را آغاز خواهد کرد. 
نژادحسینی افزود: تمامی کتابفروشی های سطح استان چهارمحال و بختیاری می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی و سامانه www.tarh.ketab.ir نسبت به ثبت نام در این طرح توزیع یارانه کتاب اقدام نمایند.
وی تصریح کرد: زمان برگزاری طرح بهارانه کتاب از ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری است.
شایان ذکر است علاقمندان می توانند از یارانه خرید کتاب تا سقف ۱،۵۰۰،۰۰۰ ریال و ۲۰ درصد تخفیف در کتابفروشی های ثبت شده سامانه طرح کتاب بهره مند شوند.
گفتنی است در "بهارانه کتاب ۹۹"  به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شرایط شیوع و گسترش ویروس کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، خریدهای غیرحضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل  از سوی کتاب‌فروشی‌ها پوشش داده می‌شود.

48

کد خبر 1385598

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =