تکراری مثل همیشه؛سردار آزمون باز هم گزینه یک تیم خارجی شد

یک رسانه معتبر ایتالیایی مدعی شده که مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت، اصلی‌ترین گزینه تیم تحت هدایت جنارو گتوسو برای تقویت خط حمله‌اش است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نشریه گاتزتادلواسپورت ایتالیا نوشته است که سردار آزمون در صدر فهرست گزینه‌هایی قرار دارد که باشگاه ناپولی برای تقویت خط حمله‌اش در پنجره بعدی نقل و انتقالات زیر نظر گرفته است.

این نشریه نوشته است؛ در صورتی که یکی از دو مهاجم فعلی ناپولی یعنی آرکادیوژ میلیک یا دریس مرتنس از این تیم جدا شوند، آبی‌پوشان شهر ناپل به سراغ آزمون خواهند رفت و این بازیکن اولین کسی خواهند بود که برای خریدش تلاش خواهند کرد.

در ماه‌های اخیر خبرهایی درباره جدایی احتمالی دریس مرتنس از ناپولی شنیده شده است. مرتنس 33 ساله تا پایان فصل جاری با ناپولی قرارداد دارد و هنوز اقدامی برای تمدید آن صورت نگرفته است؛ بنابراین احتمال جدایی این مهاجم بلژیکی از شاگردان گتوسو بسیار زیاد است.

گاتزتا مدعی شده با وجود قرنطینه و تعلیق فوتبال ایتالیا، مدیرورزشی باشگاه ناپولی در این مدت بیکار نبوده و با تماشای فیلم عملکرد بازیکنان مختلف از جمله سردار آزمون به بررسی گزینه‌های موجود برای جذب آنها در پایان فصل جاری پرداخته است.

البته این نخستین بار نیست که از ناپولی به عنوان مشتری سردار آزمون یاد می‌شود ضمن اینکه پیش از این از لاتزیو هم به عنوان یکی از مشتریان یاد شده است.

256 43

کد خبر 1385628

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =