علوی: اسکوچیچ به طور مستمر با فدراسیون در تماس است

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره اساسنامه و تیم ملی توضیحاتی ارائه کرد.

امیر مهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره مراحل مربوط به زمان‌بندی اصلاح اساسنامه و برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال عنوان کرد: در یک ماه گذشته کمیته حقوقی و تدوین مقررات بیش از ۱۰۰ ساعت جلسه با حضور دببرکل فدراسیون در این باره برگزار کرد و کلیه مباحث مختلف پیرامون موضوعات مصوب جلسه ۱۸ فروردین هیئت رئیسه با مشارکت فعال اعضای محترم مجمع عمومی فدراسیون فوتبال مورد بررسی دقیق و تحلیل قرار گرفت.

وی ادامه داد: فیفا در مورخ ۴ اردیبهشت به صورت رسمی موافقت خود را درباره اجرای جدول زمانبندی طبق نقشه راه اعلام شده اعلام کرد. خوشبختانه همانطور که پیش‌تر اشاره شد در این مسیر کلیه اعضای محترم مجمع در فرآیند قانونی اصلاح اساسنامه مشارکت لازم را داشته اند و این روند در آینده تداوم خواهد داشت تا در مسیر پیش رو با استفاده از ظرفیت‌های قانونی، مراحل اصلاح اساسنامه به بهترین شکل انجام شود. علاوه بر این جلسه بعدی هیئت رییسه فدراسیون فوتبال هم با محوریت بررسی اساسنامه پیشنهادی، برگزاری مجمع مربوط به اصلاح اساسنامه و قوانین انتخاباتی و مجمع انتخاباتی در هفته آینده برگزار خواهد شد.

علوی درباره موضوعات مربوط به تیم ملی و برنامه‌های پیش رو در این باره گفت: دراگان اسکوچیچ در تماس مستمر و هماهنگی کامل با دبیرکل فدراسیون فوتبال برنامه‌های مربوطه را پیش می‌برد. کادر فنی تیم ملی هم با حضور وحید هاشمیان، کریم باقری و ۲ دستیار دیگر فعالیت خواهند کرد. ذکر این نکته ضروری است که درباره موارد دیگر بعضا مطرح شده پیرامون تیم ملی هم اتفاق جدیدی رخ نداده و مطابق روند قبلی مباحث از طریق دبیرکل فدراسیون پیگیری می‌گردد.

255 41

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1385743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =