۰ نفر
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
خواهش برای بقا در لیگ!

رئیس آمیان با ارسال درخواستی به فدراسیون فوتبال فرانسه خواهان بقای تیمش در لوشامپیونه شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برنارد یوآنین از رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه خواهش کرد تا با عقب‌نشینی از تصمیم قبلی خود مبنی بر سقوط تیم آمیان از لیگ دسته اول این کشور باعث بقای تیمش در لوشامپیونه شود.

رئیس آمیان که پیش از این بارها در مصاحبه با رسانه‌های فرانسوی تهدید به شکایت و پیگیری حقوقی سقوط تیمش کرده بود ملتمسانه خطاب به رئیس فدراسیون فوتبال این کشور گفت: نمی‌خواهم تیم آمیان قربانی شود و ما دور از این هدف هستیم. با این وجود تصمیم فدراسیون فوتبال فرانسه برای سقوط تیم آمیان به دسته پایین‌تر زودهنگام بود. این تصمیم بسیار سریع و بدون هیچ اقدام جایگزینی اتخاذ شد. آیا امکان برگزاری رقابت‌ها در فصل آینده با ۲۱ یا ۲۲ تیم وجود نداشت؟

برنارد یوآنین ادامه داد: این تصمیم رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه مایه تأسف است و امیدوارم از این کار پشیمان نشوید. بحران به همه آسیب رساند و از شما خواهش می‌کنم تصمیم‌تان را تغییر دهید، زیرا عادلانه و یکپارچه نیست.

سازمان لیگ دسته یک فرانسه با توصیه دولت لوشامپیونه را به خاطر شیوع ویروس کرونا با معرفی تیم پاری‌سن‌ژرمن به‌عنوان قهرمان خاتمه یافته اعلام کرد. همچنین تیم آمیان که سامان قدوس را در اختیار دارد به دسته پایین‌تر سقوط کرد.

255 41

کد خبر 1385870

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =