حمله طاهری به گرشاسبی/ واقعا هواداران او را مدیر موفقی می دانند؟

علی اکبر طاهری، مدیرعامل اسبق پرسپولیس نسبت به درگیری لفظی‌اش با حمیدرضا گرشاسبی توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش ورزش سه، یکی از اتفاقات عجیب طی ساعات اخیر مربوط به انتشار کلیپی کوتاه در خصوص درگیری لفظی میان مدیران سابق پرسپولیس است. حمیدرضا گرشاسبی با حضور در یک برنامه اینترنتی و در ادامه زمانی که طاهری به عنوان مهمان تلفنی روی خط برنامه حاضر شد، صحبت‌های عجیبی میان طرفین رد و بدل شد. طاهری در اینباره به ورزش سه می‌گوید: من اصلا جواب ایشان را ندادم و فقط با مجری حرف می‌زدم. آنها به من دروغ گفتند و قرار بود درباره عملکرد و اینکه مشکلات کنونی چیست و باشگاه چطور باید شرایط ایده آل دست پیدا کند. بعد دیدم که ریز خودش (گرشاسبی) دارد حرف می‌زند و چیزهایی که پشت سرم می‌گوید. شروع کرد به حرف‌هایی که قبلا زده بود را دوباره تکرار کردند و گفتم الحمدالله و دیگر دستش رو شد! همه ببینند چه آدمی است و فقط شعار می‌دهد. می‌گوید من 150تا پرونده بستم، کو؟ این حرف‌ها چیست و کدام پول و سازمان‌ها بیایند ورود کنند. من چرا باید درباره ایشان نظر بدهم؟

طاهری در واکنش به توهینی که از سوی گرشاسبی در این برنامه به او شده نیز گفت: من نشنیدم اما گفتند که فحش داده است. صدا را برایم قطع کرده بودند.  از کوزه هر آن برون تراود که در اوست. در شان خودم نمی‌دانم به ایشان حرفی بزنم. من در آن برنامه هم گفتم که حرفی با ایشان ندارم. اگر مسائل مالی است که حسابدار و بازرسی به آن ورود کند و هر چیزی است باید متخصصان ورود کنند تا ببینند چه کسی راست می‌گوید. ایشان یک بار هم مصاحبه کرده بودند که حتی پول آسیایی هم بعد از ایشان به باشگاه آمده پس چرا الان ادعا می‌کند که در دوره‌اش کلی پول در باشگاه ذخیره کرده و این پول‌ها کجاست؟ وقتی تناقض‌های ایشان را گفتم ناراحت شد. من که نرفتم پارلمان برای بازگشتم امضا جمع کنم! این را که گفتم بهم ریخت!

علی اکبر طاهری در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: تربیت خانوادگی من اجازه نمی‌دهد که با چنین کسانی دهن به دهن بگذارم. ایشان دوره ما نبود و بعد از آن آمد. وقتی به هیات مدیره آمد وزیر او را رد کرد. رفت در خانه‌اش ولی ما گفتیم گناه دارد و از وزیر خواهش کردیم او را برگرداند! اصلا چیزی نداده به باشگاه.

مدیرعامل سابق باشگاه در واکنش به صحبت‌های گرشاسبی در خصوص فرار سریالی او از پاسخگویی نیز گفت: بگذارید بگوید. کسانی که باید می‌دانند. کسی که مقابل این کثافت کاری‌ها ایستاد چه کسی بود؟ کسی که از حلقوم وزارتخانه و اسپانسر و ... برای باشگاه پول در آورد چه کسی بود؟ ایشان همان کسی بود که مدیریت نمی‌دانست و فقط می‌گفت امضا کن برود و دنبال جنجال نباش و بعدی‌ها می‌آیند پاسخ می‌دهند و به ما چه! در هر صورت اینجوری است و متاسفانه ورزش ما به این دلیل عقب می‌افتد.

طاهری درباره اینکه بخشی از هواداران گرشاسبی را مدیری موفق در پرسپولیس می‌دانند گفت: جدی اینطور است؟ حتی بعد از اینکه برانکو آمد و گفت رفتن من در دوره ایشان کلید خورد؟ از این واضح تر باید می‌گفت؟ این حرف را من نزدم که برانکو گفته. درباره محرومیت هم آقای ذاکر حضور دارند و می‌توانند توضیح بدهند که چه کسی کار کرد. غیر این بوده که ایشان به ترکیه رفت و حتی نتوانست نامه را بگیرد و اشتباه گرفته بود؟! همه کار آن را من کرده بودم و مذاکره‌اش را کرده بودم و بعد از آن من برای مراسم اربعین رفتم. قرار بود آقای ذاکر و حسینی بروند که ایشان خودش را وسط انداخت و رفت و اتفاقا آنجا نامه را درست نگرفت. در خصوص 150 پرونده هم بگوید کجاست و کدام بوده؟

مدیرعامل اسبق پرسپولیس در توضیح این ماجرا به مثالی روی آورد و گفت: در یک روستا یک نفر بود بی سواد که ادعا می‌کرده مار می‌گیرد و مردم را تلکه می‌کرد. بعد از مدتی یک باسواد وارد روستا شد و شروع به موعظه مردم کرد. فرد بی سواد که دید کاسبی‌اش بهم خورده آمد گفت روی تابلو مار را بنویس. باسواد نوشت" مار" بعد فرد بی سواد شکل مار را کشید و از مردم پرسید کدام مار است؟ طبیعی بود که مردم بی سواد حاضر نتوانند مار را بخوانند و آن چیزی که کشیده شده بود را مار بدانند. این داستان این آقاست که یکی مار می نویسد و یکی مار می‌کشد. فصل الخطاب این بحث آدم هایی هستند که در ماجرا بودند و نهادهای نظارتی. افرادی هم مثل برانکو هم می‌توانند کمک کنند برای شناخت این افراد. بروید ببینید برانکو درباره ایشان چه می‌گوید.

طاهری در پایان با اشاره به توهین شکل گرفته در این برنامه گفت: من اصلا ایشان را قابل شکایت کردن نمی‌دانم. مردم و هواداران خودشان باید شخصیت افراد را بسنجند. اصلا شکایت نمی‌کنم و ایشان قابل این نیستند که بخواهیم برایش وقت مراجع قضایی را گرفت.

43 43

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1386333

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =