رئیس دانشگاه پیام نور: تمام امتحانات غیرحضوری است

رییس دانشگاه پیام نور گفت: آزمون‌های پایان نیم سال جاری این دانشگاه به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت غیرمتمرکز، غیرحضوری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از دانشگاه پیام نور، محمدرضا زمانی اظهارداشت: اولین بار است که آزمون های پایان نیم سال این دانشگاه از حالت متمرکز و سراسری خارج می شود، از آنجا که نمی دانیم تا زمان برگزاری امتحانات چه تعداد از استان ها در وضعیت سفید خواهند بود، امتحانات پایان نیم سال جاری به صورت غیرمتمرکز و غیرحضوری با محوریت مراکز دانشگاه پیام نور در سراسر کشور و اساتید دروس برگزار می شود.  

وی با بیان این که تامین سلامت روانی و جسمی دانشجویان و ایجاد فضای بی دغدغه و با امنیت خاطر برای برگزاری امتحانات در اولویت قرار دارد، افزود: دانشگاه پیام نور در راستای پروتکل های ستاد ملی مقابله با کرونا تلاش می کند هماهنگی ها را مطابق تقویم آموزشی انجام دهد تا دانشجویان در زمان مقرر امتحانات خود را بر اساس ارزشیابی های استاد در قالب آزمون الکترونیکی و یا سایر روش های ارزشیابی بگذرانند.  

رییس دانشگاه پیام نور تاکید کرد: تقویم آموزشی این دانشگاه به هیچ عنوان تغییر نمی کند و آزمون ها دقیقا مطابق با جدول زمان بندی آزمون ها به نحوی که ذکر شد، برگزار می شود.  

زمانی همچنین از برگزاری ترم تابستان مطابق با تقویم آموزشی به صورت الکترونیکی خبر داد و گفت: در صورت ادامه شیوع بیماری و خطر ابتلای دانشجویان ارائه دروس نظری در ترم تابستان نیز به صورت الکترونیکی بوده و دروس عملی به محض اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا و بدون محدودیت زمانی برای دانشجویان ارایه می شود.

وی با بیان اینکه دانشجویان تمامی اطلاعات آموزشی مربوط به دوره کرونا را میتوانند از پرتال دانشگاه به نشانی www.pnu.ac.ir دریافت کنند، افزود: جلسات دفاع رساله و پایان نامه و ارائه پروپوزال دانشجویان نیز به صورت الکترونیکی در حال انجام است.

  رییس دانشگاه پیام نور ابراز امیدواری کرد: دانشجویان در کمال آرامش و بی دغدغه به سلامت نیم سال جاری را به پایان برسانند.

۲۳۵۲۳۱
کد خبر 1386996

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =