۰ نفر
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
توافق پشت‌پرده طارمی با اسپورتینگ!

خبرورزشی نوشت: شایعاتی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه دو باشگاه اسپورتینگ و ریوآوه به توافق رسیده‌اند تا تابستان امسال طارمی به تیم قدرتمند پرتغالی برود.

مهدی طارمی تمریناتش را با تیم ریوآوه آغاز کرد. احتمالاً به زودی هم لیگ پرتغال آغاز می‌شود تا او بتواند هنرنمایی‌اش را در زمین مسابقه آغاز کند.

این بازیکن به خاطر درخشش در بازی‌های این تیم حالا پیشنهادات خوبی دریافت کرده است و حتی شایعاتی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه دو باشگاه اسپورتینگ و ریوآوه به توافق رسیده‌اند تا تابستان امسال این بازیکن به تیم قدرتمند پرتغالی برود. طارمی، اما تصمیم گرفت این روزها پنهان‌کاری کند و فعلاً اطلاعاتی درباره تیم جدیدش ندهد. این روزها هرکس از مهدی درباره توافق پنهانی با اسپورتینگ سؤال می‌کند، او پاسخی نمی‎دهد، چون دوست ندارد فعلاً درباره اش صحبت کند. ولی یک‌طرف ماجرا تا الان به‌طور کامل روشن شده است؛ اینکه مهدی قطعاً از ریوآوه خواهد رفت. او و باشگاهش در مذاکرات خود به توافق برای جدایی رسیده‌اند و سهم خود را از انتقال تا حدود زیادی روشن کرده‌اند. نیم‌فصل به خاطر مبهم بودن همین موضوعات طارمی در ریوآوه ماند و باشگاهش را تغییر نداد. در تابستان آینده ولی انتقال به شکلی خواهد بود که هم مهدی سود کند و هم باشگاه پرتغالی.

256 43

کد خبر 1387080

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =