۰ نفر
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴
انسجام رمز موفقیت فوتبال خراسان رضوی است

دنیای ورزش تورنتو نوشت: سرمربی شهرخودرو از وضعیت فوتبال در استان خراسان رضوی گفت.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: ارتباط خوبی بین هیات فوتبال و باشگاه شهرخودرو وجود دارد و اصولی علیرغم مشغله زیاد کاری، پیگیری خوبی نسبت به مسائل و مشکلات هیات فوتبال دارد.

مجتبی سرآسیایی در مورد عملکرد یک ساله هیات فوتبال استان اظهار کرد: در این مدت تعامل خوبی با هیات فوتبال داشتیم و گره‌های جدی باز شده است.

وی ادامه داد: ترکیب احسان اصولی و حسین‌ بادامکی خوب است، علاوه بر این حضور محسن حیدری در هیات فوتبال باعث تقویت شده است.

وی افزود: تعاملات خوبی با هیات فوتبال داریم و باید آستان قدس رضوی به عنوان ضلع سوم برای پیشرفت فوتبال استان کنار ما باشد تا ترکیب موفقی برای موفقیت فوتبال استان داشته باشیم و در سطح اول فوتبال ایران حرف برای گفتن داشته باشیم.

سرآسیایی تصریح کرد: احسان اصولی مدیر توانمندی است و دید بازی دارد و باید فضای انسجام و اتحاد در فوتبال استان ایجاد کند. او در کنار پیگیری مطالبات فوتبال استان، دیگر مدیران‌ و مسوولان را در مسیر کمک به فوتبال ترغیب خواهد کرد.

وی بر تعامل مدیران و دستگاه‌های استان با مدیریت شهر خودرو تاکید کرد و افزود: باید با بخش خصوصی تعامل داشت؛ آقای حمیداوی برای روشن نگه داشتن چراغ فوتبال استان زحمت زیادی می‌کشد و به گردن فوتبال استان حق دارد.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو تصریح کرد: باید حمایت از حمیداوی نیز بیشتر شود تا با دلگرمی بیشتری برای حمایت از فوتبال استان تلاش کند..

256 43

کد خبر 1387582

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =