اجرای طرح سفره ی مهربانی توسط دفاتر آستان قدس در کشور/ ۱۲۰۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان آذربایجان شرقی توزیع می شود

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی از اجرای طرح سفره ی مهربانی در کشور خبر داد و گفت: ۱۲۰۰۰ بسته معیشتی در قالب این طرح بین نیازمندان استان توزیع می شود.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روتبط عمومی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی، محمد یوسف شاکری در گفت و گو با خبرنگاران عنوان کرد: در تبعیت از فرامین ولی امر مسلمین مبنی بر اجرای طرح رزمایش کمک مومنانه و مواسات، خادمیاران آستان قدس رضوی نیز با مدد از سیره انبیاء الهی و حضرت علی بن موسی الرضا(ع) اقداماتی را ترتیب داده اند.

 وی ادامه داد: در طرح سفره مهربانی بیش از ۱۲۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا و بیش از ۶ هزار پرس غذای آماده بین نیازمندان توزیع می شود.

شاکری در خصوص بسته های معیشتی افزود: اقلام حمایتی هر بسته شامل ۲ کیلو مرغ، ۵ کیلو برنج، یک کیلو نخود، یک کیلو عدس،یک کیلو جو، یک کیلو لپه، مایع ظرفشویی، روغن یک و نیم لیتری، خرما، پنیر، ماکارونی و رب به ارزش دویست و پنجاه هزار تومان  است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص سایر اقدامات صورت گرفته توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی اظهار کرد: در طرح نسیم رضوی یک هزار وعده غذای متبرک رضوی بین بیماران بیمارستان امام رضا(ع) توزیع و از کادر درمانی نیز تجلیل شد.

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان شرقی همچنین افزود: علاوه بر این ۵۰۰ وعده غذای متبرک در بیمارستان سینا توزیع شده است.

شاکری بیان کرد: توزیع بیش از یک هزار و ۸۰۰ وعده غذایی تبرکی بین بیماران سایر شهرستان ها، راه اندازی کارگاه تولید ماسک در بیش از ۱۵ شهرستان، کمک به تغسیل بیماران کرونایی توسط خادمیاران رضوی و ۲۰۰ پرس وعده غذای تبرکی بین زحمت کشان وادی رحمت تبریز از دیگر اقدامات صورت گرفته طی امسال بوده است.

به گفته ی مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی ارزش ریالی تمام اقدامات یاد شده تاکنون مبلغ چهار میلیارد و ۸۶۵ میلیون تومان بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی از ۱۰ اسفند ماه به بحث بیماری کرونا ورود پیدا کرده و فعالیتش در این راستا کماکان تداوم دارد.

شاکری در پایان خاطر نشان کرد: تقریبا کانون های بیش از ۹۰ شهرستان ها مستقیم در گیر این قبیل فعالیت های خیرخواهانه و خداپسندانه است.

46

کد خبر 1387674

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =