مهاجمان مسلح ۲ سرنشین پژو را کشتند و یک نفر دیگر را مجروح کردند

خراسان نوشت: حدود ساعت 18 بعدازظهر روز گذشته، ماموران انتظامی بخش رضویه مشهد با گزارش یک مورد تیراندازی، عازم محله خادم آباد شدند و به تحقیق در این باره پرداختند.

بررسی‌ها نشان می داد کسی بر اثر تیراندازی مذکور آسیب ندیده است. در همین حال مرد 49 ساله ای به نام «ع-ت» به نیروهای انتظامی گفت: مرد 50 ساله ای به نام محمد در منزل من بود که جوانی به نام «ح-خ» با او تماس گرفت. ما از قبل اختلافاتی با «ح-خ» داشتیم. وقتی محمد به او گفت که الان در منزل من نشسته است ناگهان از آن سوی خط با صدای بلند شروع به فحاشی کرد طوری که من صدایش را بشنوم! این فحاشی و توهین ها به جایی رسید که در محله خادم آباد قرار گذاشتیم اما وقتی آن‌ها گلوله شلیک کردند من و خانواده ام از ترس به داخل منزل گریختیم.

  در حالی که ماموران انتظامی«ع-ت» و پسر 22 ساله‌اش را برای ادامه تحقیقات به کلانتری هدایت کرده بودند ناگهان خبر تیراندازی وحشتناک دیگری در بی سیم های پلیس پیچید. به همین دلیل بی درنگ نیروهای انتظامی به یکی از خیابان های شهرک رضویه رفتند و در حالی با پیکرهای خون آلود سه مرد درون یک دستگاه پژو پارس سفید رنگ روبه رو شدند که یکی از آنان در دم جان باخته بود و دو نفر دیگر هنوز نفس می کشیدند. آنان بلافاصله ماجرا را به نیروهای اورژانس و قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و به حفظ صحنه جنایت پرداختند.

امدادگران اورژانس چند دقیقه بعد هنگامی پیکرهای نیمه جان دو جوان 24 و 38 ساله را به مرکز درمانی انتقال دادند که جوان 38 ساله به دلیل عوارض ناشی از اصابت گلوله قبل از رسیدن به اتاق عمل جان باخت و جوان 24 ساله دیگر که «ح-ض» نام دارد در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان قرار گرفت.

 عقربه های ساعت به 18:30 نزدیک می شد که قاضی ویژه قتل عمد به همراه گروهی از کارآگاهان زبده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به شهرک رضویه رسیدند و تحقیقات خود را آغاز کردند. بررسی های مقدماتی بیانگر آن بود که مهاجمان مسلح، خودرو پژو پارس را طوری با اسلحه کلاشینکف به رگبار بسته اند که گلوله های زیادی شلیک شده است و جسد «محمد-ب» مرد 50 ساله در پشت فرمان خودرو قرار داشت.

تحقیقات گسترده کارآگاهان برای ریشه یابی این جنایت هولناک ادامه یافت و مشخص شد که جنایت مذکور با تیراندازی ساعتی قبل در محله خادم آباد ارتباط دارد. با انتقال اجساد قربانیان این حادثه وحشتناک به پزشکی قانونی، بررسی‌های پلیسی  همچنان ادامه دارد.

23302

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1387962

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =