۰ نفر
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
پاسخ مدافع استقلال به شایعات جدایی‌اش

کانال رسمی باشگاه استقلال نوشت: هروویه میلیچ، مدافع چپ کروات استقلال به شایعات مربوط به جدایی از جمع آبی‌پوشان واکنش نشان داد.

هروویه میلیچ، مدافع کروات تیم استقلال درباره شایعات مربوط به جدایی از این تیم گفت: نمیدانم چرا هر روز هواداران را با اخبار جدایی مان نگران میکنند، من و دیاباته هربار هم که با هم حرف زدیم صحبت از این دلتنگی برای بازیها بود که بتونیم برگردیم و دوباره برای استقلال بازی کنیم. 

بیشتر بخوانید: تمرینات جدی مدافع ناراضی استقلال/عکس

مدافع کروات استقلال افزود: ما هردو عاشق استقلال هستیم و از بازی توی این تیم لذت میبریم. من و دیاباته حداقل در این ۱۰ روز اخیر با هیچ رسانه ای مصاحبه ای نکردیم و نمی دانم این همه مصاحبه از قول من و دیاباته چطوری انجام می شود! هواداران نگران نباشند چون من ۳ روز پیش هم که با دیاباته حرف زدم بحث ما این بود که زودتر تمرینات شروع شود و با هم برگردیم به ایران.

میلیچ در پایان گفت: ضمن تشکر از  مدیریت جدید باشگاه که حسن نیت و عظم جدی خودش رو برای پرداخت مطالبات ما نشون داده و الان بخش عمده قراردادم پرداخت شده و از این بابت نگرانی ندارم و تنها خواسته ما این است که حقوق ما که ماه های قبل پرداخت نشده بوده و بد قولی انجام شده بود سر وقت پرداخت شود که مدیریت جدید شدیدا به دنبال انجام تعهدات می باشند.

255 41

کد خبر 1388361

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =