حضور دانش آموزان گلستانی در مدارس اختیاری است

گوهری راد گفت: حضور دانش آموزان در مدارس اختیاری است و دانش آموزان برای یک روز و تنها به منظور رفع اشکال به مدرسه می روند.

به گزارش خبرآنلاین از گرگان، «احسان گوهری راد» اظهار کرد: از امروز مدارس بازگشایی شده است و حضور دانش آموزان برای رفع اشکال تحصیلی با رعایت پروتکل های بهداشتی امکان پذیر است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان  ادامه داد: دانش آموزان برای حضور در مدارس باید ماسک و دستکش همراه داشته باشند و صابون مایع در مدارس وجود دارد و برای دانش آموزان قابل استفاده است.

گوهری راد به بازگشایی مدارس اشاره کرد و گفت: حضور دانش آموزان در مدارس اختیاری است و دانش آموزان برای یک روز و تنها به منظور رفع اشکال به مدرسه می روند و کلاس درسی برگزار نمی شود.

وی در خصوص جابه جایی دانش آموزان از طریق اتوبوس در بین روستاها گفت: برای ایجاد مدارس متوسطه اول و دوم در برخی روستاها باید شرایط رعایت شود و لذا در بسیاری از مدارس روستایی از طریق سرویس های ایاب و ذهاب دانش آموزان برای ادامه تحصیل به روستاهای همجوار می روند.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان متذکر شد: درصدد هستیم که با خرید تبلت آموزشی تلاش کنیم که دانش آموزان مناطق محروم از طریق شبکه شاد به مدارس خوب مرکز استان متصل شوند و دانش آموز بتواند در خانه بماند و در مدارس دیگر روستاها حضور پیدا نکند.

48

کد خبر 1388759

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =