مدیر عامل فولاد:باشگاه‌ها در خصوص برگزاری لیگ تابع ستاد ملی مبارزه با کرونا باشند

ایرنانوشت : مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: تنها مرجع تصمیم گیرنده در خصوص برگزاری لیگ ستاد ملی مبارزه با کرونا بوده لذا بهتر است که باشگاه ها به پیشنهادات یکدیگر احترام گذاشته و از توهین کردن بپرهیزند.

سعید آذری روز شنبه اظهار داشت: بلاتکلیفی در برگزاری لیگ قطعا ما را اذیت می‌کند اما باید بگویم هر کاری متولی خاص خودش را دارد. فکر می کنم حرف اول و آخر را در این زمینه ستاد ملی مبارزه با کرونا می‌زند. این که تضمین بدهند بازیکنان مریض نشوند اصلا کار سازمان لیگ نیست. این درخواست باید از ارگانی خواسته شود که از نظر بهداشتی می‌تواند نظر دهد.

وی افزود: در همان روزهای ابتدایی بحث ورود کرونا به ایران، همه چیز را به مسئولان سازمان گفتم و اگر آقایان همان روز گوش می‌کردند به این بحران شدید برخورد نمی‌کردند اما متاسفانه در این زمینه‌ها گوش شنوایی وجود ندارد و مدام می‌خواهند توپ را در زمین یکدیگر بیاندازند.

آذری بیان کرد: از همان ابتدا باشگاه فولاد از جمله باشگاه هایی بوده که درخواست تعطیلی لیگ را داشت و این موضع ما تا همین الان هم تغییری نکرده است. برای من و باشگاه فولاد سلامتی بازیکنان، کادر فنی و عوامل اجرایی مسابقات بسیار مهم است و اگر قرار باشد یکی از این نفرات آسیب ببیند به نظرم اگر فوتبال تعطیل شود از همه چیز بهتر است.

وی با بیان اینکه کرونا فقط مختص کشور ما نیست و همه جای دنیا با آن درگیر هستند گفت: به عنوان مدیرعامل باشگاه به دنبال این هستم که حق و حقوق تیمم از بین نرود، ما تا این جای کار زحمت کشیدیم و این شانس را داریم که با تمام قدرت ۱۰ مسابقه باقی مانده را پشت سر بگذاریم و جایگاهی مناسب با شان مردم خوزستان کسب کنیم اما در کل سلامتی مردم برای ما مهمتر است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ادامه داد: معتقدم باید به باشگاههای موافق برگزاری لیگ و باشگاه‌هایی که مخالف برگزاری لیگ هستند احترام گذاشت. به هرحال تمام تیم‌ها دنبال منافع خود هستند و نمی‌شود به آنها ایرادی گرفت ولی در مجموع همه باید به قوانین احترام گذاشته و نباید به یکدیگر توهین کنیم.

وی گفت: ما باید سعه صدر داشته باشیم و به همدیگر توهین نکنیم و بگذاریم هر کس کار خودش را انجام دهد. تصمیم نهایی در خصوص برگزاری مسابقات برعهده ارگانی دیگر است .

وی در پایان گفت: همه شرایط روز کشور را می‌دانم لذا از جامعه فوتبال خواهش می‌کنم که به یکدیگر احترام بگذارند چرا که ما یک خانواده هستیم و باید این مشکل را با هم حل کنیم.

شیوع بیماری کرونا موجب شد که تمام مسابقات ورزشی از جمله لیگ برتر از اسفندماه سال گذشته لغو شود. در حال حاضر ۲۱ هفته از رقابت های لیگ برتر سپری شده و تیم فولاد در مکان ششم جدول رده بندی جای دارد.

۴۶

کد خبر 1388865

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =