۷ نفر
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹
متین قوسی قرار بود شاگرد قلعه‌نویی شود

ورزش سه نوشت: خانواده متین قوسی طی پیامی در فضای مجازی از امیر قلعه نویی تشکر به عمل آوردند.

بعد از فوت نابهنگام متین قوسی یکی از پدیده‌های فوتبال که در مسابقه ستاره ساز نامش مطرح شد، حواشی زیادی در فضای مجازی مطرح شد. در این خصوص امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان هم یکی از افرادی بود که در اینستاگرام این ضایعه دردناک را به خانواده قوسی تسلیت گفت. قلعه نویی در پیام تسلیت خود هیچ اشاره‌ای به مسابقات لیگ برتر نکرده بود، اما بعد از صحبت‌هایی که پدر متین در گفتگو با خبرنگار ما انجام داد برخی افراد در صفحات مجازی به این مربی باتجربه حمله و اهانت کردند.
در پی مسائل مطرح شده، اما خانواده متین قوسی پیامی را در فضای مجازی منتشر و طی آن از سرمربی سپاهان تشکر به عمل آوردند. در این پیام چند جمله جالب آمده و گفته شده که پیش از مرگ متین قرار بوده او در تمرینات سپاهان زیر نظر قلعه نویی تست بدهد. این جملات از پیام خانواده قوسی را بخوانید: «در مورد امیرخان قلعه نویی باید عرض کنیم که با هماهنگی که با ایشان انجام شده بود، قرار بود متین برای تست خدمت آقای قلعه نویی برود و، چون امیرخان در جریان بودند، خیلی زحمت کشیدند و پیام تسلیت فرستادند. در پیام ایشان هم هیچ اشاره‌ای به تعطیلی لیگ و فوتبال نشده بود. پس انصاف نیست به کسی که این همه زحمت برای فوتبال مملکت کشیده و افتخارات زیادی کسب کرده، به این شکل حمله شود. لطفا بیشتر از اینکه به فکر منافع خود باشید به فکر حال ما باشید.»
در این پیام همچنین عنوان شده نام افرادی که آتش موضوع را شعله ور کردند، در گفت و گوی پدر متین قوسی با ورزش سه آمده شده و از عزیزانی که پیام تسلیت فرستادند و همدردی کردند، تشکر شده است.

256 43

کد خبر 1388997

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =