مخالفت AFC با برگزاری لیگ قهرمانان به صورت متمرکز

یک رسانه قطری از مخالفت اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا به برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نشریه «استاد الدوحه» قطر امروز در گزارشی به بن بست رسیدن پیشنهاد AFC برای برگزاری ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ به صورت متمرکز به میزبانی یک کشور خبر داد.
این رسانه قطری نوشت: پیشنهاد AFC برای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با سیستم متمرکز به میزبانی یک کشور با مخالفت اعضا همراه شد. دلیل اصلی این مخالفت به توافق نرسیدن بر سر انتخاب کشور میزبان این مسابقات بود.
داتو، دبیرکل AFC پیش از این در مصاحبه‌ای اعلام کرد هنوز زمان و چگونگی برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مشخص نیست. این اظهارات مسئول بلندپایه AFC تاکید می‌کند که پیشنهاد اول یعنی برگزاری بازی‌ها به صورت متمرکز از سوی اعضا رده شده است.
به همین خاطر کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد جایگزینی ارائه کرد. در پیشنهاد جدید بازی‌های مرحله گروهی مثل گذشته به صورت رفت و برگشت با حفظ حق میزبانی برگزار می‌شود که روز گذشته نشریه «الریاضیه» عربستان از این پیشنهاد جدید خبر داده بود.
اما این رسانه قطری وارد جزئیات این پیشنهاد شد و اعلام کرد تمام مراحل حذفی به صورت تک بازی برگزار می‌شود. هر تیمی که در مرحله گروهی صدرنشین است و در بازی تیم دوم گروه دیگر بازی دارد، طبق سال‌های دور صدرنشین میزبان بازی خواهد بود.
همچنین این رسانه قطری خبر داد فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ به دلیل مسائل اسپانسری به صورت گذشته رفت و برگشت برگزار خواهد شد.

256 251

کد خبر 1389017

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =