۰ نفر
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
معرفی هیات مدیره پرسپولیس پس از ماه رمضان

مهر نوشت: وزیر ورزش اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را انتخاب کرده و قصد دارد پس از پایان ماه مبارک رمضان آنها را معرفی کند.

استعفای مهدی محمدنبی و ایرج عرب از هیات مدیره باشگاه پرسپولیس سبب شد تا مهدی رسول پناه رئیس این مجموعه در کنار مهرداد هاشمی و علی رغبتی به فعالیت خود ادامه داده و پرسپولیس را در روزهای نبودن مدیرعامل هدایت کنند.

هیات مدیره سه نفره ای که اختلافات فراوانی در راستای انتخاب کارگزار باشگاه برای درآمدزایی از برند سرخ ها داشتند. اختلافاتی که مانع از امضای برگه متمم قرارداد کارگزار با پرسپولیس توسط مهرداد هاشمی شد.

با این حال مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان که ریاست حقوقی مجمع باشگاه پرسپولیس را بر عهده دارد تصمیم به حفظ هر سه نفر در هیات مدیره سرخ ها دارد.

پیگیری ها نشان از ورود یک عضو اقتصادی که تاکنون سابقه ای در امور باشگاهداری نداشته اما می تواند به خصوصی سازی سرخ ها کمک کند، دارد. همچنین سلطانی فر قصد دارد نفر پنجم هیات مدیره را از بین مدیران سابق باشگاه انتخاب کند تا در کنار سه عضو فعلی به فعالیت بپردازد.

دو عضو جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به احتمال فراوان پس از تعطیلات عید فطر معرفی خواهند شد تا اقدام به انتخاب مدیرعامل و ادامه روند جاری باشگاه تا پایان فصل رقابت های لیگ برتر کنند.

256 43

کد خبر 1389031

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =