پویش خیام خوانی در خراسان شمالی منتخبان خود را شناخت

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از اعلام اسامی برگزیدگان پویش خیام خوانی در این استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان شمالی ؛ رضا رضایی گفت: ۵۷ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه این پویش  ارسال شد که آثار رسیده داوری و  آثار منتخب به مرحله نهایی راه پیدا کردند.

وی، اظهار کرد: از ۵۷ اثر رسیده بعد از داوری داوران بر اساس آیتم های خوانش صحیح، تصویر برداری مناسب، محتوی و کیفیت تصاویر ،۴۰ اثر را برای مرحله داوری انتخاب کردند که از این تعداد ۸ اثر به عنوان آثار برتر انتخاب و معرفی شدند.

رضایی، اظهار داشت:سپیناز صالحی، مهدیار جهان پور و شادی یاوری از نیشابور، سایا نوروزیان و نرگس یزدانی از بجنورد، مبینا رهنما از فاروج و رضا باقری و پرنیا کوهستانی از مشهد به عنوان اثرهای برتر این پویش انتخاب شدند.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی اظهار کرد: به نفرات برتر هدایایی به رسم یاد بود اهدا و از قاسم مهرنیا پیشکسوت شعر استان نیز تقدیر ویژه به عمل خواهد آمد.

یادآوری می نماید؛ مهلت ارسال آثار به  پویش خیام خوانی مجازی از ۱۵ اسفندماه تا ۲۳ اردیبهشت ماه بوده که  ۵۷ اثر به دبیرخانه این پویش رسیده است.

46

کد خبر 1389257

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =