تهیه بسته‌های معیشتی کمک مومنانه در استان مرکزی از ۱۰۰ هزار بسته عبور کرد

معاون اقتصادی استاندار مرکزی گفت: توزیع ۱۰۰ هزار بسته در قالب کمک مومنانه هدف‌گذاری شد که خوشبختانه بسته‌های معیشتی از تعداد ۱۰۰ هزار بسته عبور کرد و بیش از این تعداد تهیه شد که امیدواریم این اقدام به عنوان حرکت مستمر و کار جدی ادامه داشته باشد.

به گزارش خبرآنلاین از اراک، سعید فرخی ظهر امروز در مراسم مرحله سوم کمک مومنانه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در زمینه رزمایش کمک مومنانه اظهار داشت: مقام معظم رهبری در نیمه شعبان فرمایشی داشتند که با توجه به شرایط حاکم بر جامعه رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه برگزار شود تا با این اقدام درد و آلام مردم به سبب شیوع ویروس کرونا کمتر شود.

 وی افزود: در کشور و استان مرکزی به نحو احسن به این رزمایش لبیک گفته شد و در جلسات مسئولان استان تصمیم گرفته شد تا ۱۰۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان به ویژه کسانی که به سبب شیوع ویروس کرونا آسیب دیدند توزیع شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی ادامه داد: تقریبا بسته‌های معیشتی از تعداد ۱۰۰ هزار بسته عبور کرد و بیش از این تعداد تهیه شد و این اقدام همچنان ادامه دارد که امیدواریم این اقدام به عنوان حرکت مستمر و کار جدی ادامه داشته باشد.

فرخی بیان کرد: مقام معظم رهبری در فرمایشات خود تاکید کردند که امسال به سبب این حرکت خاطره خوبی در اذهان عمومی جای بگیرد و کسانی که کوچکترین اقدامی در این رزمایش انجام دادند خاطره خوب خدمت به بندگان خدا را به یادگار می‌گذارند.

وی تصریح کرد: در این شرایط سخت رزمایش کمک مومنانه خاطره خوبی را برای نیازمندان به همراه دارد و شروع یک حرکت است برای اینکه این سلسله اقدامات ادامه داشته باشد، این اقدام ارزشمند با تمام توان برای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری انجام شد.

۷۰۰ بسته معیشتی توسط پایگاه مقاومت بسیج حوزه شهید رجایی اراک تهیه شد

مسئول سازمان بسیج کارمندان استان مرکزی هم در این برنامه با اشاره به این اقدام خیرخواهانه گفت: در مجموع حدود ۷۰۰ بسته معیشتی توسط پایگاه مقاومت بسیج حوزه شهید رجایی اراک تهیه شد که کار خداپسندانه در بهترین ماه خدا انجام دادند.

سرهنگ ابراهیم عباسی افزود: در مرحله نخست رزمایش تعداد ۱۱۰ بسته معیشتی و مرحله دوم ۳۸۰ بسته و مرحله سوم نیز ۲۱۰ بسته معیشتی تهیه و توزیع شدند که مرحله سوم این رزمایش توزیع می‌شود.

48

کد خبر 1390038

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =