۰ نفر
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶
رسمی؛6 بازیکن در لیگ برتر انگلیس کرونایی شدند

ورزش سه نوشت: سایت رسمی رقابت‌های لیگ برتر انگلیس اعلام کرد که تست کرونای ۶ نفر از اعضای باشگاه های حاضر در این لیگ مثبت اعلام شده است.

 مسئولان لیگ برتر انگلیس به عنوان بخشی از تلاش خود برای از سرگیری رقابت های لیگ برتر از اعضای باشگاه ها که شامل بازیکنان و کادر فنی آنها هم می شود تست کرونا گرفتند تا به نوعی از سلامت کامل آنها اطمینان حاصل شود.

حالا اما لیگ برتر انگلیس در بیانیه‌ای نتایج تست های گرفته شده را اعلام کرده است. در این بیانیه آمده است: " لیگ برتر می تواند اعلام کند که در روز یکشنبه ۱۷ می و دوشنبه ۱۸ می تعداد ۷۴۸ نفر از اعضای باشگاه ها تحت آزمایش ویروس کرونا قرار گرفتند. بعد از تست های گرفته شده مشخص شد که از این تعداد ۶ تست کرونا از سه باشگاه مختلف مثبت اعلام شده است. بازیکنان و اعضای باشگاه ها که تست کرونای آنها مثبت بوده باید به مدت ۷ روز به قرنطینه بروند. لیگ برتر این آمار و اطلاعات را برای ایجاد همکاری و نظارت بر رقابت ها ارائه می کند. همچنین به دلیل الزامات قانونی هیچ جزئیاتی از افراد یا باشگاه‌ها در این رابطه منتشر نخواهد شد."

حالا باید منتظر ماند و دید که آیا این موضوع می تواند تاثیری در از سرگیری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس داشته باشد یا این که به زودی مسابقات پیگیری خواهد شد؟

254 251

کد خبر 1390108

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =