فرمانده سپاه گلستان: ۵۷ هزار جهادگر بسیجی در میدان مقابله با کرونا حضور یافتند

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: در میدان مقابله با کرونا ۵۷ هزار جهادگر بسیجی در قالب بیش از ۹ هزار گروه در حال فعالیت هستند.

به گزارش خبرآنلاین از گرگان، سردار علی ملک‌شاهکویی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در خصوص مبارزه با ویروس کرونا تاکنون در ۶۰۰ کارگاه تولید ماسک بیش از ۸۰۰ هزار ماسک تولید و ۲۱۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده در استان توزیع کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه توان گروه‌های بسیجی برای مقابله با بیماری کرونا به کار گرفته شده است، گفت: بیش از ۵۷ هزار نفر از جهادگران بسیجی در قالب بیش از ۹ هزار گروه جهادی برای مقابله با ویروس منحوس کرونا سازماندهی شده و در حال فعالیت هستند.

فرمانده سپاه نینوای گلستان افزود: از روز نخست گفته بودیم و اکنون هم مجددا اعلام می‌کنیم تا آخرین روز کرونا در کنار دستگاه‌های دیگر هستیم.

وی در ادامه به اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه در استان اشاره کرد و گفت: تا کنون ۱۱۷ هزار بسته غذایی بین خانواده‌های نیازمند و کم برخوردار استان توزیع شده است.

سردار ملک‌شاهکویی خاطرنشان کرد: روز چهارشنبه هفته آینده مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در سراسر استان اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه نینوای استان از فعالان رسانه‌ای که با وحدت و همدلی بذر امید در دل مردم کاشتند و فعالیت‌های مبارزه با ویروس کرونا و رزمایش کمک مومنانه به تصویر کشیدند، قدردانی کرد.

48

کد خبر 1390381

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =