آزادراه تهران-شمال و هراز از ترافیک قفل شد

فارس نوشت: مقام مسؤول مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر در محور چالوس مسیر جنوب به شمال و در آزادراه تهران-شمال حدفاصل تونل شماره ۱۰ تا تونل شماره ۱۲، محدوده تونل شماره ۱۴ و حدفاصل تونل شماره ۱۷ تا دوراهی شهرستانک، ترافیک سنگین است.

ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، بیان کرد: در حال حاضر ترافیک‌ در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل همه جا تا نساء و محدوده تونل کندوان سنگین است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها تأکید کرد: تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر شمال به جنوب‌ تا اطلاع بعدی ممنوع ‌است.

وی بیان کرد: در حال حاضر ترافیک‌ در آزادراه تهران - شمال حدفاصل تونل شماره ۱۰ تا تونل شماره ۱۲ و محدوده تونل شماره ۱۴ و حدفاصل تونل شماره ۱۷ تا دوراهی شهرستانک سنگین است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور، از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - رشت محدوده مسکن مهررودبار خبر داد.

محرابی‌نیا اضافه کرد: دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده ‌شهر دماوند و پل سفید نشان می‌دهد.

وی همچنین از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین حدفاصل پل فردیس تا مهرویلا خبر داد.

* بازگشایی  مسیر جنوب به شمال آزادراه مرزن آباد-چالوس

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: مسیر جنوب به شمال آزادراه مرزن آباد-چالوس در راستای تسهیل ‌تردد وسایل نقلیه در تعطیلات عید سعید فطر به صورت ۲۴ ساعته بازگشایی شد.

* محدودیت ترافیکی ویژه تعطیلات عید فطر ‌تا روز شنبه ۱۰ خرداد ‌

وی بیان کرد: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روزهای یکم، سوم و چهارم خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است، با اعلام پلیس راه در محل، تردد خودرو از ساعت ۱۶ روزهای مذکور تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از کرج و میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود؛ البته به دلیل ترافیک سنگین کندوان از صبح یک طرفه شد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روزهای پنجم، هشتم و نهم خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از کرج و میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام پلیس راه درمحل، تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روزهای دمذکور تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

* محدودیت تردد وانت بار در محور هراز 

وی اظهار کرد: در محور هراز تردد انواع وانت از ساعت ۸ روزهای پنجم و نهم خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از شمال به جنوب محور هراز ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز دوشنبه ۵ خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه ۶ خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است با اعلام مأمورتن پلیس راه در محل، تردد  از ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۵ خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه ۶ خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی‌نیا بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۹ خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۰ خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه مورخ ۹ خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز ۱۰ خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۰ خرداد در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

* محدودیت تردد ناوگان سنگین ‌در محورهای منتهی به شمال کشور

محرابی‌نیا اضافه کرد: در محور کندوان تردد کامیون و تریلر کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

وی ادامه داد: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ امروز تا  ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۶ خرداد از محور هراز ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ روز چهارشنبه هفتم خرداد تا ساعت ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۰ خرداد در محور هراز ممنوع است.

وی اضافه کرد: در محور فیروزکوه تردد تریلرها غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز شنبه سوم خرداد از مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه ممنوع است؛ همچنین تردد تریلر غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای ۵ و ۹ خرداد از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر به فیروزکوه و  تهران ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای سوم، چهارم، پنجم و نهم خرداد ممنوع است.

وی ادامه داد: در محورهای مشهد-قوچان-شیروان-بجنورد-آشخانه-جنگل گلستان و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت ۷ الی ۲۲ روزهای ۴، ۵ و ۹ خرداد ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در محور سلفچگان-قم، باند رفت به سمت قم تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶ تا ۲۴ روزهای ۴ و ۵ خرداد ممنوع است و مسیر جایگزین آزادراه ساوه– تهران است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای سوم، چهارم و پنجم خرداد همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۹ خرداد ممنوع است.

* انسداد ۶ جاده به دلیل نداشتن ایمنی‌

وی اضافه کرد:‌ در حال حاضر محور ‌رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک-دیزین، محور شهداد-نهبندان دراستان کرمان، محور خرم آباد-پل دختر در استان لرستان‌، محور قزوین - همدان‌ آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار به توتکابن به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

۲۳۵۲۳۱

کد خبر 1390654

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =